Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

0
80

Birçok bankanın olduğu gibi elbette Ziraat Bankası’nın da bir kredi kartı var. Ziraat Bankası, İş Bankası ile anlaşma sağlayarak, İş Bankası Maximum Kartlarında olan tüm özellikler ve kampanyaları da kendi bünyesine katan Ziraat Bankası şimdi çok daha güçlü.

Ziraat Maximum adı altında sunduğu kredi kartlarında birçok çeşitlilik sağlayan Ziraat Bankası bu sayede farklı kitlelere ulaştı. Onlardan en önemlileri ise Ziraat Genç Kart ve Kamu Personellerine Özel Kart. Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yapmak ise oldukça kolay. Ziraat Bankası asıl kredi kartı başvurularını sadece şubelerden gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle bunu belirtmemiz lazım. Ancak Ziraat Bankası’na gitmeden kredi kartını alıp alamayacağınızı öğrenmek oldukça basit. Tek yapmanız gereken Ziraat Bankasının resmi web sitesine girerek Kredi Kartı Başvurusu adımını takip etmek. Sadece Tc kimlik numaranız ve Cep telefonunuz yazarak birkaç dakika içerisinde Ziraat Bankası Kredi Kartı alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğer kart başvurunuz onaylanır ise size en yakın Ziraat Bankası şubesine gerekli evraklar ile giderek başvurunuzu resmileştirebilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirmek için BURAYA tıklayın.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler :

Kamu Personeli iseniz :

Sadece en yakın Ziraat Bankası şubesine maaş bordronuz ve kimliğiniz ile giderek başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Özel Sektörde Çalışan iseniz :

Özel sektörde çalışanlarda yine maaş bordrosu ve kimliği ile en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunu yapabilir. Maaşı Asgari ücret veya biraz yukarısında olanlara öncelikle Ziraat Bankasının resmi internet adresinden ön onay almalarını tavsiye ederiz. Çünkü maaşı 1000 TL ‘nin altında olanlar kredi kartı almakta oldukça zorlanıyor.

Serbest Meslek Erbabı veya İşyeri Sahibi iseniz :

İşyeri Vergi veya Sicil Belgenizin fotokopisi, nüfus cüzdanınız ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Gerekli bilgileri de verdikten sonra Ziraat Bankası Kredi Kartı ‘nın sunduğu avantajlarıda yazalım. ZiraatMaximum adı altında sunulan kredi kartı hizmeti ile Maximum özelliği taşıyan diğer bankalara ait avantajların aynısı Ziraat Bankası kredi kartında da geçerlidir. Ülke çapında milyonlarca işyerinden alış veriş yaparak 9 taksite kadar kullanabilirsiniz. Limit artışı için atm, internet şubesi veya cep şubesini kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz. Limit arttırım için şubeye gitmenize gerek yoktur. Ayrıca ZiraatMaximum.Com adresinden kart kampanyalarını takip edebilirsiniz. Sektörlere ve firmalara özel kampanyalar yapılarak üyelere ekstra hizmetler sunulmaktadır. Örneğin hiçbir komisyon ödemeden alışverişlerinizi taksitlere böldürebilirsiniz, nakit avans çekebilirsiniz ve puan kazanarak bu puanları harcayabilirsiniz.

Son olarak Ziraat Bankası Kredi Kartının faiz ve yıllık kart ücretlerini de yazalım.

Ziraat Bankası her banka gibi kredi kartı kullanımlarından belirli bir ücret almakta. Ziraat Maximum Klasik kartı sahipleri yılda bir kez 10 TL ödemektedir. Ziraat Maximum Gold Kredi Kartı sahipleri ise yılda bir kez 30 TL kart ücreti ödemektedirler. Ziraat Bankası Platin Kredi Kartlarından da yıllık bazda 36 TL ücret yansıtılmaktadır. Kredi kartının faiz oranı yasa gereği tüm bankalarda olduğu gibi Ziraat Bankası Kredi Kartlarında da %2.02 dir. Ziraat Bankasından fatura tahsilatlarınızı da online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ancak her fatura için 50 Kuruş ile 1.00 TL arasında işlem ücreti alınmaktadır. Sadece kampanyalı olarak otomatik ödeme talimatlarında komisyon veya işlem ücreti alınmıyor.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here