Zara Çalışma Saatleri 2018

0
16

Kalite denilince akla gelen ilk giyim firmalarından birisi de hiç şüphe yok ki Zara ‘dır. Türkiye ‘nin hemen hemen her bölgesinde mağazası bulunan ve Türkiye ‘nin yanı sıra aynı zamanda dünya genelinde büyük bir marka olan Zara ile ilgili olarak bu yazımızda sizlere kısaca bilgi paylaşımında bulunarak; asıl konumuz olan Zara çalışma saatleri 2017 yılı en güncel bilgilerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

Zara Mağazaları Kaça Kadar Açık

Zara markasının mağazaları kendi bünyesindeki şubeler olabildiği gibi aynı zamanda çeşitli AVM ‘ler içerisinde de olabilmektedir. Zara mağazalarının AVM içerisinde yer alması durumunda; mesai saatleri AVM ‘ninkine göre ayarlanmaktadır. Dolayısıyla bu mağazaların çalışma saatleri saat 10:00 ile 22:00 arasında olacaktır. Zara ‘nın kendi şubelerinde ise mesai ; saat 10:00 ‘da başlarken, saat 20:30 itibariyle de son bulmaktadır. Mağazalarda öğle arası nedeniyle herhangi bir kapanma durumu söz konusu değildir. Aynı zamanda hafta sonu Pazar ve Cumartesi günleri de mağazalar açık bulunmakta, açılış kapanış saatlerinde ise herhangi bir değişiklik olmamaktadır.

Zara Kime Ait

Türkiye Merkezi Beşiktaş İstanbul ‘da bulunan Zara; 3 milyon TL sermayesi olan bir şirket olup, ortakları arasında; % 97,73 hisse Industria De Diseno Textil SA ‘ya ait, % 2,27 ‘si ise Zara Holding BV ‘ye aittir. Aslen bir İspanyol markası olan Zara; Amancio Ortega ve Rosalia Mera tarafından kurulmuştur. Dünyanın hazır giyim alanında en büyük 3 mağazasından birisidir. 88 ülkede 2 bin civarı mağazası bulunmaktadır. Türkiye ‘deki mağaza sayısı ise 37 civarındadır.

Zara Kampanyaları

Zara markası hazır giyimin yanı sıra; son dönemde Zara Home markası ile ev dizaynı ve aksesuarları üzerine de satışa başlamıştır. Kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan Zara Türkiye ‘de de bir çok tüketicinin tercih ettiği markalardan birisidir. Markanın güncel olarak düzenlediği dönemsel indirim kampanyaları bulunmaktadır. Zara ‘nın sattığı ürünleri daha ucuza almak için bu kampanyaları takip edebilirsiniz. İster mağazadan alışveriş yapabilir, isterseniz de online olarak www.zara.com adresi üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Online alışverişin yanı sıra; Zara ‘nın yeni ürünlerinden de bilgi sahibi olmak isteyenler Zara E-Bülten ‘e üye olabilirler. Bu kişilere yeni bir ürün ya da kampanya olması halinde e-posta ile de bilgi verilmektedir.

Zara İletişim

Zara hakkında şikayeti ya da dileği olan herkes ister Zara iletişim numarası olan 444 59 52 ya da 0 850 211 10 02 nolu telefonlardan birisini arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı zamanda Zara ‘nın kurumsal web sitesi olan www.zara.com adresinden iletişim formunu da doldurabilirsiniz. Direkt olarak iletişim formuna ulaşmak isteyenler https://www.zara.com/tr/tr/i%CC%87leti%C5%9Fim-c11113.html linkine tıklayabilirler.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.