Yapıkredi Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

0
7
Yapı Kredi kredi notu öğrenme sorgulama

Findeks kredi notu uygulaması artık bankacılık literatürüne geçmiş ve kendisini kanıtlamış bir projedir diyebiliriz. Çoğu banka ve telekomünikasyon şirketi Findeks ile ortak çalışmalar yürüterek, vatandaşların kredi notunu öğrenmeleri için çeşitli imkanlar sunmaktadır. Son dönemde Findeks ile olan çalışmalarını bir tık daha ileri alan bankalardan birisi olan Yapı Kredi Bankası, Findeks paketlerini cazip fırsatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bu yazımızda bu konu üzerine biraz eğilerek, Yapıkredi kredi notu öğrenme sorgulama konusunu açıklığa kavuşturmaya çalışacağız.

Findeks ile yaptığı anlaşmalar sonucunda Yapı Kredi müşterileri istediği Findeks paketine uygun şartlarda kavuşuyor. Bunun için herhangi Yapı Kredi Bankası şubesine müracaat etmeniz yeterli. Bu paketler sayesinde edinilecek bilgilerle, özellikle ticari hayatta karşılaşılan bir çok sıkıntı ve problem daha yaşanmadan önlem alınarak çözüme kavuşturuluyor. Findeks paketlerini de sizlere kısaca tanıtalım.

Yapı Kredi Findeks Paketleri

Findeks Klasik Paketi

Yılda 12 defa kredi notu sorgulama, yılda 12 defa risk raporu sorgulama, uyarı hizmeti bulunan bu paket yıllık olarak satışa sunuluyor.

Findeks Gold Danışmanlık Paketi

Yılda 12 defa kredi notu sorgulama, yılda 12 defa risk raporu sorgulama, uyarı hizmeti, yıllık not danışmanım ( 3 adet ) hizmetleri bulunan bu paket yıllık olarak satışa sunuluyor.

Findeks Gold Takipçi

Yılda 12 defa kredi notu sorgulama, yılda 12 defa risk raporu sorgulama, uyarı hizmeti, yıllık Findeks takipçi hizmetleri bulunan bu paket yıllık olarak satışa sunuluyor.

Findeks Premimum

Yılda 12 defa kredi notu sorgulama, yılda 12 defa risk raporu sorgulama, uyarı hizmeti, yıllık Findeks takipçi ve yıllık not danışmanım ( 3 adet ) hizmetleri bulunan bu paket yıllık olarak satışa sunuluyor.

Paketleri kısaca tanıttıktan sonra bu paketlerde verilen hizmetlerden de kısaca bahsedelim.

Kredi Notu Sorgulama

Bu aslında hepimizin bildiği bir konu olup, bu hizmeti kapsayan bir müşterinin yıllık 12 defa kredi notu sorgulaması yapabildiği anlamına gelmektedir.

Risk Raporu

Bankalardaki risk durumunuzun ne düzeyde olduğunu, ödeme kabiliyetinizi, bankalar nezdindeki limitlerinizi öğrenebildiğiniz hizmettir.

Çek Raporu

Çek konusunda; ödemesi yapılan çekler, yapılmayan çekler, yıllık ne kadar çek ödemesi olduğu, vs. bir çok bilgiye bu hizmet sayesinde anında ulaşabiliyoruz.

Not Danışmanı

Kredi notunuzun yönetimi konusunda işin uzmanları bu hizmet ile yanınızda … Bu uzmanların tavsiyeleri ile kredi notunuzu devamlı yükseliş gösterecektir.

Uyarı Hizmeti

Bankalara olan borçlarınızın son ödeme tarihlerini artık takip etmenizin lüzumu yok. Uyarı hizmeti sayesinde ödemeleriniz konusunda uyarılacak, yine hesaplarınızdaki değişiklikler hakkında da detaylı olarak bilgilendirileceksiniz.

Bu hizmetlerin geneline baktığımızda; özellikle ticaret erbâbı için biçilmiş kaftan olduğunu söylemessek Findeks ‘e haksızlık etmiş oluruz. Yapı Kredi müşterilerinin bu hizmetlerden, cazip koşullarda faydalanacağını da sakın unutmayın …

Bir önceki yazımız olan İş Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here