Yapı Kredi World Kart Kaç Günde Gelir?

Yapı Kredi World Kart Kaç Günde Gelir?

Yapı kredi world kartı kaç günde gelir sorusu en çok karşılaşılan sorulardandır. Yapı kredi world kartı bulunduğunuz şehrin lokasyonu da önemli olup genelde 2- 3 haftada müşteriye teslim edilmektedir. Yapı kredi world kartınızın geleceği adresi siz belirlersiniz. Zaten kuryeler sizinle irtibata geçip adresi teyit edeceklerdir. Yapı kredi world kartı evde birinci dereceden yakınınıza da teslim edilebilmektedir. Kredi notunuz ne kadar yüksek olursa kredi kartı limitiniz o kadar yüksek olur ve onay sürecide o kadar hızlı sonuçlanır. Yapı kredi bankası sizi fazla bekletmeden kredi başvurunuzu aynı gün içinde değerlendirir ve krediniz onaylanmış ise limitinizde size bildirilir.

Yapı Kredi World Kartı Nasıl Teslim Edilir?

  • Anlaşmış olduğu kurye firması ya da PTT Kargo ile gönderilir.
  • Teslimat süresi kredi kartlarının bankadan çıkış gününe, kuryelerin yoğunluğuna, teslimat adresinize göre değişiklik gösterecektir.

Yeni Kredi World Kartı Teslimi Nasıl Yapılır?

Yeni başvuru yaptığınız kredi kartınız yola çıktıktan sonra size mesajla bildirilir. Genelde kuryelere verildiğinde dağıtım sırasında kuryeler sizinle iletişime geçerek adres teyidi yapılır. Eve teslim istemişseniz aksini beyan etmediğiniz takdirde sizin olmama durumunuzda aile üyenizden size en yakın olana teslim edilir. Eğer evde sorun olacağını düşünüyorsanız iş adresinizi vermeniz daha sağlıklı olacaktır. İşyerlerinizde müdür ya da müdür yardımcılarınız teslim alacaklardır. Eğer kredi kartınız belirtilen zamanda tarafınıza ulaştırılmadı ise bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kurye takip şifresi alıp kurye firmasının sitesinden takibinizi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World Kartı Şubeden Alma

Word kartına, yapı kredi şubesinden başvurunuzu yaparken banka şubesinden alacağınızı belirtirseniz, World kartınız başvuru yaptığınız banka şubesine gelecektir. Bu süre bir aksilik yaşanmadığı takdirde 10 iş günü sürebilir.

Yapı Kredi World Kartı Eve Teslim Edilmesi

Yapı kredi world kartına başvuru yaparken eğer eve teslim edilmesini istemişseniz, Kartınız eve teslim edilecektir. Başvuru onaylandıktan 3-30 iş günü arasında bir sonun yaşanmadığı sürece teslim gerçekleştirilir. Eve teslim sırasında siz eğer sizden başkasına teslim edilmeme gibi bir seçenek seçmedinizse evde size en yakın olana teslim edilir.

Yapı Kredi World Kartı İşyerine Teslim Edilmesi

Yapı kredi world kartı sizin başvuru yaparken iş adresine teslimini istemeniz üzerine yapılır. Aynı eve teslim gibi aksilik çıkmadığı takdirde iş adresine teslim de 3-30 iş günü içerisinde teslim edilir. Eğer siz sizden başkasına teslim edilmemesini seçenek olarak seçmediyseniz, iş yeri müdürünüze ya da müdür yardımcınıza teslim edilir.

Tüm bu kolay teslim işlemlerini, yapı kredi bankası müşterilerine iyi hizmet sunabilmek için yapmaktadır.  Yapı kredi world kartı, yapı kredi bankasının müşteri hizmeti adına yaptığı en iyi hizmetlerinden biridir. Müşterisine sunduğu hızlı sonuçlanan hizmetlerle, hizmet kalitesini yükseltmektedir.

Yapı Kredi World Kart Kaç Günde Gelir?
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın