Yapı Kredi Bankası Kredi Hesaplama

0
6

Yapı Kredi Bankası kredi hesaplama aracı ile kullanacağınız krediye başvurmadan önce kredi hesaplamasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için de aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kredi hesaplama

Yapı Kredi Bankası bir çok kredi ürünü ile müşterilerine finansal kaynak sunmaktadır. Bu kredi ürünlerine başvurmadan önce ise sizin kredi hesaplaması yapmanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise kullanmak istediğiniz kredinin bütçenize uygun olup olmadığını öğrenmek içindir. Kredi hesaplaması yaptığınızda kredinizi kaç ayda ödeyeceğinizi, aylık ödeme tutarını ve toplamda bankaya ne kadar ödeyeceğinizi öğrenmiş olursunuz. Bu sayede de bütçe planlaması yaparak kredi ödemelerinizde herhangi bir sorunun ortaya çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kredi hesaplama aracına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan sayfa Yapı Kredi Bankası resmi web sitesinin kredi hesaplama sayfasıdır. Buradan bankanın bünyesinde bulunan bütün kredi ürünlerinin hesaplamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken ise kullanmak istediğiniz kredi ürününü, kredinin tutarını ve vadesini belirlemektedir. Bu bilgileri belirttiğinizde ise otomatik olarak kredinizin detayları hesaplanacaktır. Kredi hesaplamada aylı ödeyeceğiniz tutar ve toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarını inceleyebilirsiniz. Buradaki kredi ürünlerinin faizleri güncel faiz oranlarından oluşmaktadır. Bankanın düzenlediği kredi kampanyalarına özel olan kredi faizleri ile hesaplama yapmak için bankanın şubeleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan EFT Ücreti Almayan Bankalar Var Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here