Vatan Bilgisayardan Odeabank Kredisi ile Telefon Alma

0
9
Odeabank Telefon ve Televizyon Kredisi

Vatan Bilgisayar’dan Odeabank Kredisi İle Telefon Nasıl Alınır?

Teknolojinin günden güne gelişmesi, teknolojik ürünlerin kullanımının daha yaygın bir hal almasına yol açtı. Özellikle de yeni nesil akıllı telefonlar, insanların vazgeçilmezi olmuş durumda. Elektronik ürünlerin(telefon, bilgisayar vb.) kredi kartı ile taksitlendirilmesine bazı sınırlar getirilmesi, bankaları harekete geçirmiştir. Bankalar küçük çaplı ihtiyaç kredileri sunarak insanların, telefon gibi teknolojik ürünleri kolayca satın almasını sağlıyor. Sürekli yeni modelleri çıkan telefonlar ile kullanıcılar daha iyi telefonlara sahip olmak istiyor. Yeni bir telefon almak için nakit paranız yoksa Vatan Bilgisayar Odeabank telefon kredisi ile dilediğiniz telefonu almanız mümkün. Vatan Bilgisayar’ın, Odeabank ile yaptığı işbirliği sayesinde 12 ay taksitle telefon sahibi olmak kolaylaşmıştır. Yeni nesil telefonların ücretleri bir hayli yüksek olduğundan nakit para ile alınması da zorlaşmıştır. Bu durumlarda kredi çözüm olabilir.

Vatan Bilgisayar ve Odeabank işbirliği Kredisi

Ülke genelinde bulunan tüm Vatan Bilgisayar mağazalarından, alacağınız telefonu 12 ay vade ile taksitlendirebilirsiniz. %3,9 gibi bir fark ile Vatan Bilgisayar’dan dilediğiniz akıllı telefonu almanız mümkün. Ödenecek tutarın basit bir örnek ile açıklanması gerekirse; Telefon almak için Odeabank aracılığı ile kullanılacak olan kredi toplam miktarı 1000 TL olursa, %3,9 faiz oranı ile 12 ay vade süresince ödenecek toplam tutar 1039 TL tutarında olur. Ufak bir fark ödeyerek, telefonunuzu zorlanmadan almanız mümkün. Aylık olarak yaklaşık 88-89 TL taksitler ile ödeme imkanına sahip olursunuz. Kampanya gereği Odeabank ihtiyaç kredisi, kullanımı tüm Vatan Bilgisayar şubelerini kapsamaktadır. Yeni bir telefon almak istiyorsanız, Vatan Bilgisayar Odeabank telefon kredisi ile bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Öncelikle Vatan Bilgisayar’dan beğendiğiniz ve almak istediğiniz telefonu belirlemeniz gereklidir. Sonrasında cep telefonundan, VATAN boşluk TC kimlik numarası boşluk almak istenilen telefonun ücreti yazılarak, 8444’e mesaj gönderilmesi gerekir. SMS yolu ile başvuru tamamlandıktan sonra bankanın müşteri temsilcisi sizi arayacaktır. Ödeme ve taksit koşullarını belirleyerek, bankanın şubesine gitmeniz ve kredi için gerekli evrakları imzalamanız gerekecektir. Bankada gerekli detayları konuşarak, kredinin çıkarılmasını sağladıktan sonra kimliğiniz ile birlikte Vatan Bilgisayar Mağazasına giderek Odeabank ihtiyaç kredisi ile istediğiniz telefonu almanız mümkün. Kredi ile ilgili bilgiyi bankanın müşteri temsilcisinden ya da bankaya giderek öğrenebilirsiniz. Kredi miktarı ve taksitlendirmelerde farklılıklar olabilir. Vatan Bilgisayar mağazasından dilediğiniz telefonu seçerek Odeabank telefon kredisi sayesinde taksitle almanız mümkün. Telefon almak için gereken, belirtilen SMS başvurusunun yapılarak kredinin onaylanmasını beklemektir.

Vatan Bilgisayar Odeabank işbirliği ile verilen telefon kredisinin ayrıntılarını, Odeabank ya da Vatan Bilgisayar şubelerinden öğrenebilirsiniz. Kampanya koşulları ile alınacak telefonun, modeli ve tutarına göre kredi oranları değişiklik gösterebilir. Bu nedenle kredi miktarı ve taksitlendirme ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Rotatif Kredi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here