Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

0
80

Vakıfbank son zamanlarda yaptığı kampanyalar ve sunduğu fırsatlar ile birlikte adından sıkça söz ettirmeye başladı. Bankanın bünyesinde bulunan birbirinden değişik birçok kredi kartı bulunuyor ve bunların arasından herkese uygun bir tane kart bulmak mümkün. Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır diye merak eden kullanıcılarımız için bir bilgilendirme yazısı yazmayı uygun gördük.

Öncelikle bankanın hangi kartı için başvuru yapacağınıza karar vermelisiniz. Alışverişleriniz ile kazanmak için Vakıfbank Worldcard, ulaşım için tren yolculukları yapıyorsanız için Rail& Miles, Üsküdar ve Şişli’de yaşıyorsanız size özel ayrıcalıklar için Şişli ya da Üsküdar Worldcard ve üniversite öğrencisi iseniz de LikeCard seçimlerinden birisini yapabilirsiniz. Kart seçiminizi yaptıktan sonra kredi kartı başvurunuzu yapmak için şubeye de gidebilirsiniz, internetten de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer şubeye gitmek isterseniz yanınızda kimlik kartınızın olması gerektiğini unutmayınız. Bunun yanında yanınıza gelirinizi belirten bir belgeyi de alarak gidiniz. Başvurular sırasında, limit belirlenmesinde gelir belgesi oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Eğer internetten başvuru yapacaksanız da Vakıfbank kredi kartı başvurusu sayfasına giderek sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekecektir. Vakıfbank internetten kredi kartı başvurusu yapmak için BURAYA tıklayınız. Burada online sözleşmeyi okuduğunuza dair seçeneği seçtikten sonra adınız, soyadınız ve Tc kimlik numaranız gibi bilgiler sizden istenecektir. Bütün istenen bilgileri doldurduktan diğer sayfalara sırası ile geçerek aynı işlemi tekrarlıyorsunuz. En son olarak da başvurunuzu onayladıktan sonra tarafınıza bilgi mesajları gelecektir. Kredi kartı başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını da yine internetten ya da telefon bankacılığından öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here