Uygulama test ederek para kazanma

3
12
Cep telefonu uygulaması test etmek
Uygulama test ederek para kazanma

Uygulama test ederek para kazanma işi

Uygulama test ederek para kazanma işi
Uygulama test ederek para kazanma

İş fikirleri internetin hayatımızda önemli yer edinmesi ile birlikte genişledi ve arasına pek çok para kazanma yolları kattı, bunlardan birisi de Uygulama test ederek para kazanma işi. Pek de yaygın olmayan bu ek iş fırsatı yorulmadan para kazanma yolları arasında.

Uygulama test ederek para kazanma olan bu ek gelir yöntemi özellikle akıllı telefonuna düşkün olanlar için oldukça zevkli olacaktır.

Az da olsa İngilizce bilgisi ise bu işi almanızda yardımcı olabilir. Öğrencilere iş imkanı arayan herkese ek gelir sağladığı gibi bu işi her yerde yapabilirsiniz.

Uygulama Test Etmek işi Nasıl Yapılır?

Her uygulama geliştirildiği zaman test edilme ihtiyacı duyar çünkü o oyun ya da uygulama için daha fazla yatırım yapılmadan önce herhangi bir sorunun olup olmadığı kesin bir şekilde bilinmelidir. Bu ihtiyaç sonucunda ortaya çıkan ek gelir yöntemi uygulama test etme işi, toplamda sadece 1 – 2 saat harcayarak 10 – 15 Dolar kazanabileceğiniz bir ek iş.

Uygulama test ederek para kazanma olan bu ek gelir yönteminde ödemeler genellikle Paypal aracılığıyla yapılır. İş fikirleri arasında olan bu iş imkanında uygulama geliştiricilerinin sizden istediği tek şey objektif olup geliştirdikleri uygulamayı test etmeniz.

Uygulama Test Etmek İşi Nereden Bulunur?

İnternetten para kazanma yolları aradıkça biraz İngilizce bilgisi ile rahatlıkla bulabileceğiniz bu uygulama test etme işi için açılmış özel siteler bile var ki bu ek gelir imkanı bulmanızı daha da kolaylaştıracak.

Bu siteye üye olarak rahatlıkla uygulama test etmeye başlayabilirsiniz. Kazandığınız miktar en az 10 Dolar olduğunda ücretiniz Paypal hesabınıza yatacak.

Ayrıca bu siteye de bakarak internet siteleri dahil pek çok şeyi test ederek çözümün bir parçası olabilirsiniz. Öğrencilere evde iş imkanı olarak gençler tarafından oldukça ilgi çekici bulunacak olan Uygulama test ederek para kazanma ilanı ülkemizde çok yaygın değil ama internetten para kazanma yolları artarken bu ek iş fırsatının da popülerleşeceğini düşünmek yanlış olmaz.

Öğrencilere iş imkanı arıyorsanız sadece otobüste bir yere giderken bile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here