Forivia ile Para Kazanma Ayda 2000TL Gelir Elde Edin

0
6
forivia ile para kazanma

Forivia ile Para KazanmaGünümüzde kişilerin giderlerinin artmasından dolayı ve tüketim toplumu olmamız hasebiyle ihtiyaçlarımız günden güne artmaktadır. Bu sebepten dolayı ek iş yapmak isteyen birçok kişi potansiyeli oluşmuştur. Bizde sitemizde sizi ekonomik manada rahatlatacak ve aile bütçenize katkıda bulunacak süper bir iş fırsatını tanıtarak tavsiye edeceğiz. İşimizin özünde zaten tavsiye sistemi bulunmaktadır. Toplumda kişiler güzel şeyleri elde ettiklerinde onu başkalarına anlatarak onlarında duymasını isteyip istifade etmesini arzulayabilirler. Bizde size tavsiye edeceğizimiz ek iş sisteminde sizin rahat bir atmosferde yapacağınız ve ayda çok iyi paralar kazanacağınız FORVİA marketing sistemi detaylı bir şekilde sunacağız.

Forivia ile Para Kazanma

     FORİVİA EK İŞ SİSTEMİNİ KİMLER YAPABİLİR?

Forivia işini şu an Memurlar, tüm kamu çalışanları, öğrenciler, ev hanımları, serbest meslek sahipleri ve daha bir çok meslek gurubunda çalışan kişiler icra etmekte ve 18 yaşını dolduran herkes bu işe üye olarak para kazanmanın avantajını yakalamaktadırlar. Türkiye’nin 81 vilayetinde binlerce üyesi olan Forivia ek gelir imkanıyla yaşam standartlarınızı yükselterek rahat bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 FORİVİA EK GELİR SİSTEMİNDE SERMAYEYE İHTİYAÇ VARMIDIR?

Forivia çalışma sistemi, sıfır risk sınırsız kazanç sistemi anlayışıyla yola çıkan ve kişileri sıkıntıya sokacak hiçbir ekonomik külfeti ortaya koymamaktadır. Bir kişi benim paraya ihtiyacım var ve kazandığım gelir bana yetmiyor, benim ek gelir kazanarak daha rahat bir şekilde hayatımı idame ettirmek istiyorum diyorsa bir Forivia şirketinin çalışma sistemini kendilerine iş imkanı olarak sunuyoruz. Ücretsiz üyelik, bedava katalog göndererek sadece 4 TL kargo parası ödeyerek işimize temsilci olarak hayallerinize ulaşama noktasında ilk adımı atarak bizimle kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizi anlayan, Size göre hareket eden Yerli Firma ile çalışın.

Forivia %100 yerli sermayeli bir Doğrudan Satış firmasıdır ve sektörde Türkiye’nin ilklerindedir. Sektörde uzun yıllardır varlık gösteren global firmaların yanında işini profesyonel olarak yapan ve Anadolu insanını daha iyi tanıyan Forivia ile geleceğinize yatırım yapın. Bu sayede hem daha iyi kazanç sağlayabilir hem de kişisel kazancınızın yanında yerli sermayenin güçlenmesine katkıda bulunursunuz. Unutmayın; Doğrudan Satışın en güzel yanı her temsilcinin firmanın gerçek birer ortağı olmasıdır.

forivia ne kadar kazandırıyor
forivia ne kadar kazandırıyor
Primleriniz her ay’ın 15’inde hesabınızda!

Forivia’da kötü süprizlerle karşılaşmazsınız. Kurulduğumuz günden beri en önem verdiğimiz unsur emeğinizin karşılığını zamanında alabilmeniz. Bu işi ciddiyetle yapan herkesin Forivia’ya güvenmesinin en önemli sebeplerinden birisi de budur. Forivia’da prim ödemelerinin günü her ay’ın 15’idir ve tüm Forivia’lılar emeklerinin karşılığını taahhüt edildiği şekilde alırlar.

Tek katalog ile en fazla ürün çeşitliliği!

Forivia’da sadece tek bir katalog ile 5 farklı mağazada bulabileceğiniz farkl ürün kategorilerine ulaşırsınız. Bu sayede ürün satışı yapan temsilcileriniz ya da siz farklı firmalar ile farklı ürünler için çalışma zorunluluğu hissetmezsiniz. Bu size hem zaman kazandırır hem de konsantrasyonunuzu sadece Forivia’da odaklamanızı sağlar.

Kampanya hediye ve teşvikler.

Forivia’da uyguladığımız sistem her zaman temsilci ve liderlerin kazanması üzerine kuruludur. Bu yüzden en sade haliyle bile en çok kazandıran doğrudan satış firmalarından birisi Forivia’dır. Standart kazanç planının yanında devamlı yapılan hediye kampanyaları, kolaylıkla yeni temsilci edinebilmeniz için hazırlanan hoş geldin programı ve benzeri teşvikler ile her zaman daha fazla kazanırsınız.

 

FORİVİA EK İŞ FIRSATI HANGİ SİSTEMLE ÇALIŞMAKTADIR?

Şirketimiz dünyada milyonlarca insanın, ülkemizde de yüz binlerce kişinin ek gelir kapısı gördüğü ve çok mantıklı şekilde dizayn edilmiş Network marketing çalışma modeliyle çalışarak para kazanma imkanını sunmaktadır. Network marketing sistemde en önemli nokta beraber kazanabilme anlayışıdır. Ekip kurarak çevrenizdeki insanlarla beraber iş yapabilme imkanıyla birlikteliğin gücüne inanıp her beraber para kazanabilmektir. Foriviada ücretsiz üyelik yaparak ekip kurup hem siz kazanıp hem de etrafınızdaki kişilere para kazandırabilirsiniz. Bu sistemi detaylı inceleyin! Karlı çıkacaksınız.

 RAHAT ÇALIŞMA KOŞULLARIYLA BU İŞTE PATRON SİZSİNİZ!

Forivia marketing sistemin en güzel taraflarından bir tanesi çalışma saatlerini sizin kendiniz belirlemeniz ve işi inşa etme noktasında bütün tasarrufların sizin tercihinizle oluşmasıdır. Kesinlikle işimizde patron sizsiniz ve kazanacağınız para miktarını kendi gayretlerinizle oluşturmaktasınız. Foriviada kimse size emir veremez ve mesai saatleri kavramı bulunmamaktadır. Kişi kendi belirleyeceği plan dahilinde çalışmalarını yaparak ekibiyle ilgilenip para kazanabilirler.

  FORİVİA HANGİ ÜRÜNLERİ SİSTEMİNDE BULUNDURMAKTADIR?

Şirketimiz 2009 yılında yerli sermayeyle kurulmuş ve yedi yıldan bu yana Anadolu insanımıza ek gelir fırsatı sunan köklü bir şirkettir. Başladığı günden bu yana ürün yelpazesini genişleten ve konsept açısından bir aileye lazım olacak ürünleri bünyesinde barındırmak için arge çalışmaları yaparak ülkemizin en geniş ürün yelpazesine sahip şirketlerinden bir tanesidir. Şu an katalogumuzda birbirinden farklı TAKI ürünleri, AKSESUAR anlamında çeşit açısından kişilerin beğeneceği modeller, her eve lazım olan organik ağırlıklı TEMİZLİK ürünleri, Dünyada kalitesini ispatlamış ve ülkemizde sadece marka olarak satılan BOTTEGA VERDE KOZMETİK ürünleri, evde lazım olan pratik mutfak araçları, doğal sabunlar ve daha birçok çeşitle hizmet vermektedir. Bu kadar fazla çeşit, Forivia katalogunda size sunulmaktadır. Bence bu fırsatı kaçırmayın!

EV HANIMI, MEMUR, İŞÇİ, TÜM KAMU ÇALIŞANLARI, ÇİFTÇİ, ÖĞRENCİ HANGİ MESLEK GURUBUNDAN OLURSANIZ OLUN BU İŞ TAM SİZE GÖRE ÜCRETSİZ ÜYELİK SIFIR SERMAYEYLE PARA KAZANARAK

HAYALLERİNİ GERÇEĞE

DÖNÜŞTÜR!

Binlerce Forivia’lı hayallerini gerçekleştirmek için ilk adımı attı. Ya sen?

 

Forivia Ücretsiz Üye Ol

 

ŞİMDİ KAZANMA ZAMANI

Öncelikle sizi tebrik ediyorum!

Sitemizde tanıttığımız iş sistemimizi inceleyip hayallerinizin bir adım ötede olduğuna inanarak, kaliteli bir yaşam için ve ekonomik özgürlüğe yelken açmak adına vermiş olduğunuz bu karardan dolayı sizi kutlarım. Siz bu kararınızla forivianın geniş ailesine katılacak ve hem kazanmaya hem de kazandırmaya başlayacaksınız.

Şirketimize üye kaydınızı Gerçekleştirmeniz sonrasında sizinle iletişime geçirilerek bu konuda gerekli destek sağlanacak, kafanıza takılan sorular varsa bu konuda gerekli izahatlar tarafınıza yapılacaktır. Ayrıca işinizi büyütme noktasında yanınızda her zaman bir yardımcınızın olduğunu unutmayacaksınız. Biz sponsorunuz olarak sizin kazanmanız için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Biz Forivia ailesi olarak aramıza yeni katılan her arkadaşımızı bu işte liderliğe ulaşma noktasında bir aday görüyor, İşimizin güzelliklerini beraber yaşamayı, kazandığımızı birlikte paylaşmayı arzu ediyoruz. Siz yeter ki kazanmak isteyin ve işimizi ciddi manada yapmayı düşünün. Biz hep sizin yanınızda olarak bu konuda destekçiniz olacağız.

Şimdi yapmanız gereken alttaki üye olmak istiyorum linkine tıklayıp, Büyük bir aile olan Forivia’ya katılımınızı sağlayarak sizde kaliteli yaşama ve hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here