Tupperware ile Para Kazanmak

0
13

1946 yılında kurulan Tupperware dünya genelinde bir çok ülkede sağlıklı gıda saklama çözümleri sunmanın yanı sıra mikrodalga fırınlarda pişirme ve servis çözümleri ile de günümüz de faaliyetlerine devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile mutfak ürünlerine yer veren firma ülkemizde de satış danışmanlığını yapacak kişiler arayışındadır ve ülkemizde hiç de azımsanmayacak sayıda katılımcı firma genelinde danışmanlık görevi üstlenmektedir. Tupperware ile Para Kazanmak ürün satışlarından elde edilen komisyonlar ile mümkün olmaktadır.

Şirket 1996 yılında danışman yöntemi ile para kazanma yolunu seçmiştir. Bu anlamda da bir çok kişi için ek gelir şansı doğmuştur. Komisyon usulü Tupperware ile Para Kazanmak için cinsiyet, yaş ve eğitim gibi unsurlar arka planda kalmaktadır. Her birey gibi siz de 100 TL ile işe başlayabilirsiniz.

Tupperware ile para kazanma

Alacağınız bu değerde ki ürünleri evlerde katıldığınız sohbet ortamlarında, arkadaşlarınıza veya çeşitli kamusal alanlarda satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle ev partileri ürünleri ve içecekleri ile popüler olan şirket de danışman olmanız için, ufak bir satış ve ürün eğitimi almanız yeterli.

Tupperware satış temsilciliği size satışlarınızdan hediyeler kazandıracak ve sattığınız ürünlerden de %20 oranında kar bırakacaktır. Saadet zinciri olgusu burada da işlenmiş ve sizin sayenizde üye olan kişilerin satışlarından da belli oranda para kazanmanız sağlanmıştır. 10 yıl garantili ve sağlık ürünleri olması açısından tercih edilen Tupperware ürünlerini, öncelikle komşularınıza tanıtarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Tupperware ile Nasıl Para Kazanırım?

Öncelikle Tupperware üyesi olmanız ve 100 TL değerinde ki kit çantasını almanız gerekmekte. Sonrasında ilk ay içerisinde 250 TL değerinde sipariş geçmeniz gerekiyor. 1 ay içerisinde bu değerde bir sipariş oluşturamadığınızda ise kit çantası bedeli iadesi gerçekleştirip paranızı iade alabiliyorsunuz.

Tupperware’ye bir danışman ( satış temsilcisi ) ile yada internet sayfasından direk üye olabilirsiniz. Şirket tarafından size verilecek ücretsiz eğitimler ile nasıl ve nerelerde satış yapabileceğinizi öğrenebilir ve ürünleri tanıyabilirsiniz. Bu sayede hem geniş kitlelere ulaşma imkanına sahip olur hem de tanıdığınız ürünleri satmanız daha da kolay olur. Ayrıca çevrenizde ki insanları şirket bünyesinde danışman olmaya ikna etmeniz durumunda daha fazla kazanç da elde edebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden oldukça önemli rakamlarda satışlar yapabilir veya kendinize ücretsiz blog oluşturup ürünlerin sizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Tupperware ile Para Kazanmak tamamen sizin pazarlama yeteneğiniz ve aldığınız eğitimlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bir önceki yazımız olan Köşeyi Dönmenizi Sağlayacak 20 Sağlam İş Fikirleri İncelemesi başlıklı makalemizde 20 ek iş fikri, alternatif iş fikirleri ve ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here