Tesbih dizerek para kazanmak işi

15
102
evde iş imkanı 2017
Tesbih dizerek para kazanmak işi

Tesbih dizerek para kazanmak işi

Konya’da evde iş imkanı arayan kadınlara fırsat doğdu. Bu ek gelir imkanı ise Şura Hac Malzemelerinden geliyor. Şura Hac Malzemeleri, hac malzemeleri ve kasetçilik üzerine uzun yıllardır üretim ve satış yapıyor. Şura Hac Malzemeleri, üretim ve tasarımını kendi atölyesinde yapmış olduğu boncukları, Konya’da ev hanımlarına iş imkanı olarak dizilmesi için evlere veriyor. Genellle kristal malzemeden ve akrilikten yapılan boncuklar evde dizilerek tespih haline getiriliyor. Çeşitli tasarımlara sahip olan boncuklar üretildikten sonra çuvallar içinde evde iş imkanı olarak ev hanımlarına iş veriliyor. Belirli bir sürede bu boncukları dizerek tespih yapan ev hanımları iş, evde ek gelir elde ediyor.

Sadece birkaç kişi ile değil Konya’nın her yerinden 40’tan fazla eve boncuk dağıtımı yapan ve o kadar kişi ile çalışan Şura Hac Malzemeleri, size de evde iş imkanı sağlayabilir.

evde iş imkanı
evde iş imkanı

Para kazanma yolları ve iş fikirleri arayan herkesin aklına gelen Part-Time işler yerine, evden iş imkanı sahibi olabilirsiniz. Evinizin rahatlığında, günlük yaşam stresinden kurtularak hobi yaparak para kazanmak hiç de zor değil. Genellikle herkes para kazanmak için sermayeye ihtiyaç olduğunu ya da bir diplomaya ihtiyacı olduğunu düşünür. Bu ek gelir sayesinde sadece hobi yapar gibi para kazanabilirsiniz. Bunu yaparken ister sohbet edin, ister dizinizi takip edin.

Şura Hac Malzemelerinin açıklamasına göre ise bu şekilde günde tam 15 bin tane hediyelik tespih üretimi yapabiliyorlar. Bu rakama siz de katkı sağlayarak evden iş imkanı fırsatı yakalayabilirsiniz. Benzersiz bir evde para kazanma fırsatı olan bu yol ile Konya’da ev hanımlarına iş imkanı doğdu.

Aynı zamanda sadece Şura Hac Malzemeleri değil, her şehirde bu evde iş imkanı fırsatını veren yerler var. Siz yeter ki para kazanma yolları, iş fikirleri arayıp evde para kazanma isteyin. Ufak bir araştırma yaparak siz de bu evde ek gelir imkanına kavuşabilir, aile bütçenize hobi yaparak katkı sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde üretilen boncukları ister tespih, ister bilezik, ister kolye olarak dizin. Tüm bu ek gelir işleri, sohbet ederken bile yapabileceğiniz işler. Evde iş imkanı olarak en rahat ve zevkli iş fikirleri arasında olan bu yöntem ile siz de rahatlıkla para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Eğer siz de Konya’da ev hanımlarına iş imkanı arıyorsanız, Şura Hac Malzemeleri ile şansınızı denemenizde fayda var. Konya’da oturan her ev hanımının kolaylıkla yapabileceği bu ek gelir fırsatı ile herkes para kazanabilecek.

Konya evde iş imkanı adresler

Evde iş imkanı istiyorsanız Şura Hac Malzemeleri’ne ise şu numaradan ulaşabilirsiniz: (0332) 352 5518

Eğer gidebilirseniz yüz yüze görüşebilmeniz için Şura Hac Malzemeleri adres:

Mevlana Çarşısı No:126, Karatay/Konya

Şura Hac Malzemeleri’nin kendi internet sitesi ile ürünlere de evde iş imkanı için göz atabilirsiniz:

www.onlinehacmarket.com

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

15 YORUMLAR

  1. Blogunuzla dün tanıştım ve sıkı takipçiniz oldum. Ben de Tuzla’dan Be7#;kdüzü&l821yine yıllarca o kadar yolu teptikten sonra, bu sene içimden gitmek gelmedi. Dileklerinizde belirttiÄŸiniz ÅŸeyler gerçekleÅŸirse, yine koÅŸa koÅŸa gideceÄŸimi düşünüyorum. Sevgiler..

  2. ıstanbul bagcılar da ıkamet etmekteyım 5 kısılık grubum var ozenlı ve tıtız calısırız donus yaparsanız sevınırım 0534 273 90 76

  3. Ben Konya’nın aAksehir ilçesinde oturuyorum . Bizimde bu işten yararlanma imkanımız vardır insaellah. Bilgi almak istiyoruz Allah razı olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here