Tedi Çalışma Saatleri 2019

0
41

Özellikle kadınların ilgisini çeken ve Ne alırsan bir TL, üç buçuk TL, beş TL tarzında olan mağazaların sayısı her geçen gün artarken, ürün gamı olarak bu mağazalarla aynı ürünleri satan ancak kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen markalardan birisi de Tedi mağazaları olmuştur. Türkiye genelinde hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Tedi ile ilgili olarak bu yazımızda sizlere bilgi paylaşımında bulunacak ve Tedi çalışma saatleri 2019 yılı için güncel bilgileri aktaracağız.

Tedi Kaça Kadar Açık

Tedi mağazaları çalışma saatleri hafta sonu ve hafta içi olmak üzere değişkenlik göstermekte olup, ilk önce hafta içi çalışma saatlerine baktığımızda; Tedi mağazaları saat 10:30 ‘da mesaiye başlamakta, saat 20:30 itibariyle de mağazalar kapanmaktadır. Hafta sonu çalışma saatlerine baktığımızda ise; saat 10:00 ‘da açılan Tedi Mağazalarının saat 21:00 itibariyle kapandığını görmekteyiz.

Söylediklerimizden de anlaşılacağı üzere; Tedi mağazaları hafta sonu da açık bulunmaktadır. Ayrıca gün içerisinde Tedi mağazalarının öğle arası nedeniyle kapanması gibi bir durum söz konusu değildir. Mesai aralıksız devam etmektedir. Resmi tatil günlerinde de Tedi mağazaları açık olmaktadır. Sadece dini bayram günlerinde biraz daha geç açılmaktadır. Bunun haricinde çalışma saatleri verdiğimiz şekilde seyretmektedir.

Tedi Hakkında Kısaca

Tedi mağazaları 2007 yılı Haziran ayında kurulmuş olup, genel anlamda gıda dışı ürünlerin satışını yapmaktadır. Bu ürünlere örnek olarak züccaciye, tekstil, kozmetik, aksesuar, vb. Gibi ürünlerdir. Türkiye genelinde de bir çok mağazası bulunmakta, bu mağazaların sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Tedi ‘nin güncel kampanyaları ve aktüel ürünleri ile ilgili anında bilgi sahibi olabilmek için e-posta bülten üyeliği yapabilir ve kampanyaları kaçırmadan yakalayabilirsiniz.

Tedi İletişim

Tedi merkezi İstanbul ili Zeytinburnu ilçesi Maltepe Mahallesinde bulunmakta olup, telefon numarası ise 0 212 244 30 00 ‘dır. Ulaşabileceğiniz bir cep telefonu numarası da verelim; 0 530 433 32 32 ‘dir. Ayrıca telefonla irtibatın yanı sıra Tedi ‘nin resmi internet adresi üzerinden e posta gönderimi de yapabilirsiniz. Her türlü istek öneri ya da şikayetiniz için info@tedi.com.tr adresine e posta gönderebilirsiniz.

Tedi İş Başvurusu

Tedi mağazalarında çalışmak isteyenler için de Tedi ‘nin resmi kurumsal internet sitesi olan www.tedi.com.tr adresi üzerinden iş başvurusu aldığını da yeri gelmişken siz değerli okurlarımıza hatırlatalım. Ana sayfadan “İnsan Kaynakları” bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Aramak istemeyenler http://www.tedi.com.tr/ik.aspx linkini kullanabilirler. Burada bir form bulunmakta ve bu formda da şahsınız ile ilgili kişisel bilgiler sorulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.