TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

0
6
TEB Kredi kartı başvurusu

TEB Başvurum Nerede?

Kredi kartı yaşamımızın bir parçası haline geldi. O olmadan sanki cebimizde eksiklik olduğunu düşünüyoruz. Elbette bilinçli bir kredi kartı kullanıcısı her zaman için kartın eksikliğini hisseder. Bunun için en yakın TEB şubelerine gidip, kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

TEB Bonus kredi kartı başvurusunda bulundunuz, peki sonucu nasıl öğreneceksiniz? Kredi kartınız istediğiniz gibi onaylandı mı yoksa olumsuz bir cevapla mı karşı karşıyasınız? İşte bunun için yapmanız gereken üç şey,

  1. TEB Kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme işlemini internetten takip edebilirsiniz. Bu sayfaya giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ilk platform üzerinde bulunan “başvurum nerede” bilgilerini eksiksiz olarak doldurup, Kredi kartı başvuru işleminizin hangi aşamada olduğunu platform üzerinden bilgilenerek öğrenebilirsiniz.
  2. TEB telefon bankacılığı ile de sorgulama yapabilirsiniz.0850 222 0 666 numaralı telefon arandıktan sonra müşteri temsilcisi ile görüşme yapıp, TC kimlik numarasını vererek kartınızın onay durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  3. TEB Şubelerine uğrayıp, bireysel müşteri hizmetleri ile görüşme yapıp, kart başvuru formu üzerinden ya da TC kimlik numarası üzerinden işlem yaptırarak ta netice alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KMH Nedir? Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde KMH açılımı nedir, KMH nedir ve Kredili Mevduat hesabı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here