Superonline Müşteri Hizmetleri

0
10
Turkcell Superonline Müşteri Temsilcisi Numarası

1994 yılında kurulmuş Turkcell şirketinin bir alt şirketi olan Turkcell Superonline’ın kullandığı online işlem merkezi çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Sisteme giriş yapıldıktan sonra birbirinden farklı hizmetleri ev konforunda alabilen müşteriler sisteme giriş yapabilmek için yalnızca müşteri numaraları ve Turkcell tarafından verilecek şifrelerini kullanmaktadırlar. Bu sistem üzerinden otomatik ödeme talimatının verilebilir, faturalar ödenebilir, geçmiş faturaların detaylı incelemesi yapılabilir, faturaların çıktıları alınabilir ve güncel faturanın öğrenimi yapılabilir.

Bireysel Müşteri Hizmetleri

0532 532 00 00​

Kurumsal Müşteri Hizmetleri

0850 222 1 ​​​222

Aylık kota bilgisinin incelenebildiği, tüm şifre işlemlerinin gerçekleştirilebildiği, sahip olunan servislerle alakalı kota değişikliği talebinin yapılabildiği, sözleşme ve taahhütname bilgilerinin görüntülenebildiği ve son olarak iletişim bilgilerinin güncellenebildiği Superonline kurumsal online işlem merkezi arada hiçbir aracı görevli olmadan müşterilerin kendi istedikleri işlemi, istedikleri zaman yapabilmesini sağlamaktadır. Oldukça gelişmiş bir sisteme sahip olan kurumsal online işlem merkezi yalnızca internet ile alakalı bilgileri değil aynı zamanda Turkcell Superonline’a bağlı ev telefonu ile alakalı bilgileri de müşterilerine sunuyor.

Turkcell Superonline 2220 SMS Servisi Ücretsiz kullanılabilen 2220 SMS servisi sayesinde yalnızca cep telefonu kullanılarak ve hiçbir şifreye ihtiyaç duyulmadan işlemler yapılabilmektedir. Bu servis üzerinden müşteri numarası, ürün şifresi, kurumsal online işlem merkezi şifresinin öğrenilebilmesinin yanı sıra fatura ödeme noktaları, güncel fatura borcu ve varsa kalan fatura borcu da öğrenilebilir.

Buna ek olarak Turkcell Superonline 2220 SMS servisi ile müşteriler elektronik posta adreslerinde de güncellemeye gidebilirler. Kurumsal Online İşlem Merkezi Giriş Fiber internet, Turkcell TV+ gibi ürünler aldıktan sonra kişiye özel oluşturulan müşteri numarasının bilinmesi kurumsal online işlem merkezi giriş yapılması sırasında oldukça önemlidir. Şifrenin unutulduğu durumlarda sisteme kayıtlı cep telefonu ya da e-posta adresi üzerinden şifre istenerek müşteri numarası ve şifre ile sisteme kolaylıkla giriş yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde türk telekom iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.