Şok Market Çalışma Saatleri 2020

0
16

Şok çalışma saatleri hakkında; BİM, A 101, Şok gibi marketlerin ortaya çıkışı ile birlikte ülkemizdeki marketçilik anlayışı oldukça değişmiş durumda diyebiliriz. İşleyiş ve yayılma politikası açısından bu marketler biraz daha eski “mahalle bakkalı” gibi değerlendirilirken, artık büyük marketlere gitmek yerine bu markaları daha çok tercih ediyoruz. Üstelik çalışma saatleri konusunda da bu küçük marketlerin oldukça iyi olduğunu, erken başlayıp geç saatlere kadar da açık kaldığını söyleyebiliriz. Şimdi sizlere bu marketlerden birisi olan Şok Market Çalışma Saatleri 2020 bilgilerini istifadenize sunalım.

Hafta İçi ve Hafta Sonu Fark Etmiyor

Şok marketlere baktığımızda gerek hafta içi olsun ve gerekse hafta içi olsun çalışma saatlerinin standart olduğunu görüyoruz. Şok Market çalışma saatleri; saat 09:00 ‘da başlayıp saat 21:00 itibariyle son bulmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri Şok marketler çalışmakta olup herhangi bir mesaiye ara verme durumu da yoktur. Ayrıca Şok marketlerde öğle arası molası da bulunmamaktadır. Saat 09:00 ile saat 21:00 arası hiç kapanmaksızın mesai devam etmektedir.

Resmi Tatil Günlerinde Farklılık Olabiliyor

Şok marketlerin resmi günlerde açık olup olmadığını öğrenmek için ise; resmi tatil günün hangi güne denk geldiği gibi hususlar önem arz edebiliyor. Dolayısıyla bu tarz resmi tatil günleri öncesinde Şok market tarafından resmi web sitesi olan www.sokmarket.com.tr adresi üzerinden duyurular yapılmaktadır.

Kısaca Şok Market Kimdir?

1995 yılında kurulan Şok Marketler zinciri, 2011 yılında Yıldız Holding tarafından satın alınmıştır. Şu an için 74 ilde 4 binden fazla şubesi bulunan Şok marketler hızlı bir şekilde büyümeye de devam etmektedir. Şok Marketler ile ilgili istek, öneri ya da şikayetler için müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 221 11 00 nolu telefon üzerinden ya da müşteri iletişim merkezi numarası 0 212 576 33 00 nolu telefon üzerinden irtibata geçilebilir. Şok Marketler Ticaret A.Ş. ‘nin merkezi İstanbul ili Üsküdar ilçesindedir.

Şok Markette Kariyer

Şok Marketler zincirinde çalışmak isteyen adaylar; firmanın resmi internet sitesi üzerinden iş başvurusunda bulunabilirler. Şok Marketlerdeki pozisyonlar ve işe alım süreci hakkında daha detaylı bilgilenmek isteyenler http://www.sokmarket.com.tr/insan-kaynaklari/sokta-kariyer/ linkine tıklayabilir. Bunun yanı sıra direkt olarak Şok Market iş başvuru formuna ulaşmak isteyenler de buraya tıklayabilir. Bu formda sizinle ilgili birçok detaylı bilgi sorulmakta olup, bir nevi CV hazırlıyor gibi sorulara cevap vermeniz yeterli olacaktır.

Şok Market Kampanyaları

Şok tarafından yapılan kampanyalar haftalık olup, aktüel ürünler de her Çarşamba günü internet sitesinden ve Şok marketlerin vitrinlerinden müşterilere ilan edilmektedir. Aşağıdaki linkten de takip edebilirsiniz.

Şok Market Aktüel : https://www.sokmarket.com.tr/haftanin-firsatlari/firsatlar

Bir önceki yazımız olan A101 Çalışma Saatleri Kaçta Açılıyor? Kapanıyor? başlıklı makalemizde a 101, a 101 kaçta açılıyor ve a 101 marketleri kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.