SMS ile Kredi Başvurusu

0
7
SMS ile Kredi Başvurusu

İhtiyacımız olduğu zamanlarda bankalardan kredi hizmeti almaktayız. Bu kredilerden yararlanmak için ise genellikle banka şubesine gitmek gerekiyor. Ancak bunu yapmak için herkesin vakti olmayabiliyor. Yani bir işimizden dolayı yada bir nedenden dolayı banka şubesine gidemeye biliyoruz. Durum böyle olunca da zor durumda kala biliyoruz. Üstelik banka şubesine gidip başvuru yapmak istediğimiz zaman bazı belgeler vermemiz gerekiyor. Şubeden yapacağımız başvurularda bazı şeylerin ters gitmesi sonucunda kredi başvurumuz olumsuz olarak sonuçlanabiliyor. Ancak şubeden başvuru yaptığımız zaman bu başvuru olumsuz olarak sonuçlanınca bizlere bunun cevabı çok geç verilebiliyor. Günler belki de haftalar geçebiliyor.

Herkesin zamanı kendine değerli. Zaten kredi hizmeti almak isteyen birisinin elbette ki bu paraya ihtiyacı vardır ve işinin en kısa sürede hallolmasını ister.
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bazı bankalar bu durumu göz önünde bulundurarak buna bir çare getirmek için çalışmalar yaptı. Yapılan bu çalışmalarda ise olumlu sonuçlara varıldı. Bankalardan kredi hizmeti almak istediğiniz zaman banka şubesine gitmeden telefonunuzdan mesaj ile çok rahat bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu hizmette en iyi olan banka ise Denizbank’ tır. Denizbank uzun yıllardır müşterisi olan olmayan herkese en iyi hizmeti vermekte olan bir bankadır. Denizbank bizlere sunduğu bir çok kredi ve kredi kartı hizmeti var. Tüm bunların yanı sıra Denizbank bizleri yormadan en kolay hizmeti vermekte olan bankadır. Denizbank’ a sms ile yapacağınız kredi başvurularında 55.000 TL’ ye kadar kredi hizmeti alabiliyorsunuz. Evinizde, iş yeriniz de veya her hangi bir yerde bir kısa mesaj ile 55.000 TL kredi alabilmeniz mümkün. Üstelik evraksız ve kefilsiz. Tüm bunların yanı sıra 36 ay vade süresi de bu krediyi tercih etmemizi sağlıyor.

Yapmanız gereken tek şey telefonumuzun mesajlar bölümüne girerek ‘KREDİM’ bir boşluk ‘T.C. Kimlik No’ yazarak 3280′ e kısa mesaj göndermek. Kredinizin cevabı sizlere maksimum 5 dakika içerisinde verilecektir.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here