Şekerbank Dostluk Kazansın Kampanyası ve Üreten Kart

0
7
Şekerbank Dostluk Kazansın Kampanyası ve Üreten Kart

Şekerbank, Dostluk Kazansın adıyla başlattığı uygulama kapsamında müşterilerinin tavsiyesiyle Şekerbank ile yeni çalışmaya başlayanlara indirimli finansman sağlarken, müşterilerine ise tavsiyeleri için havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerini masrafsız sunuyor.

Banka, “Dostluk Kazansın” uygulaması kapsamında, hem referans veren hem de referansla finansman ihtiyaçlarını Şekerbank’tan karşılayan esnaf ve işletmelere, finansman desteğini indirimli ve 60 aya varan vadelerle sağlıyor.

Şekerbank, 31 Aralık 2016’ya kadar devam edecek uygulama ile arkadaşını Şekerbank müşterisi yapanlara, indirimli finansman desteğinin yanı sıra çek karnesini ücretsiz, havale, EFT gibi işlemleri de “Dostluk Paketi” adı altında masrafsız sunuyor.

Şekerbank’ın işletme bankacılığındaki bir diğer uygulaması ise Üreten Kart, bu uygulama ile tüm şirket harcamalarını yaparken, aynı zamanda şubeye gitmeden ATM’den kredi başvurusu yapıp, kredi tutarını da ATM’den çekebiliyor. Yine Üreten Kart ile esnafımız, ATM’den işletme hesabına para yatırabiliyor ve aynı gün içinde tek defada 5.000 TL’ye kadar para çekebiliyor. Üreten Kart ile esnaf ve işletme sahiplerine tüm bankacılık ürünlerinin tek bir hesap özetiyle yani tek bir ekstre ile takip edebilmesi imkanı sağlıyor.

Üreten Kart, yurt içinde ve dışında şirket harcamalarında kullanılmak üzere şirket adına yetkili çalışanlara da verilebiliyor. Bu özelliği sayesinde şirket çalışanlarının yaptığı harcamalar da tek bir hesap özeti sayesinde kolayca takip edilebiliyor. Üreten Kart, esnaf ve işletme sahiplerine, iş yaptıkları bayi, distribütör ya da toptancı firmalarda pratik, güvenli ve düşük maliyetli bir ödeme sistemi kullanma imkanı sunuyor. İşletme sahipleri, ödemelerini mal alımı yapılan firma ile anlaşılan vadede belli bir limit dahilinde yapabiliyor.

Bir önceki yazımız olan 65 Yaş Maaşı Nasıl Alınır? 2020 Yaşlılık Aylığı Ne Kadar? başlıklı makalemizde 65 yaş aylığı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here