Sarar Çalışma Saatleri 2018

0
18

Erkek giyim markaları arasında birkaç isim sayacak olsak; herhalde Sarar markası da bunlardan birisi olacaktır. Türkiye ‘deki hemen hemen her AVM ‘de şubesi bulunan, AVM ‘nin yanı sıra farklı yerlerde de outlet ve normal mağazalar açan Sarar ‘ın çalışma saatleri de bu anlamda farklılık gösterecektir. Bu yazımızda sizlere başlığımızda da belirttiğimiz üzere Sarar Çalışma Saatleri 2017 yılında kaça kadar bilgisini verecek ve yine merak edilen konulardan birisi olan Sarar markası kime ait paylaşmaya çalışacağız.

Sarar Açılış Kapanış Saatleri

AVM ‘lerin çalışma saatlerinin genel itibariyle saat 10:00 ile 22:00 arasında olduğu hepimizin malumu ancak yinede; Sarar mağazalarının AVM ‘de bulunan şubelerinin de çalışma saatlerinin aynı olduğunu  söyleyelim. AVM ‘deki şubelerde herhangi bir öğle arası molası ya da hafta sonu Cumartesi Pazar günleri kapanma durumu söz konusu değildir. Resmi tatil günlerinde de açık olan AVM ‘deki Sarar mağazaları sadece dini bayram günlerinde biraz daha geç açılabilmekte ve biraz erken kapanabilmektedir. Bu saatler de döneme göre belirlenmektedir.

AVM dışındaki Sarar kendi uhdesinde bulunan mağazalarının çalışma saatlerine bakacak olursak; saat 09:00 ‘da mesainin başladığını, saat 21:00 itibariyle de son bulduğunu görmekteyiz. Yine bu mağazalar da hafta sonu Pazar ve Cumartesi günleri açık olmakta, resmi tatil günlerinde de kapanmamaktadır. Az önce de söylediğimiz üzere sadece dini bayram günlerinde geç açılma ve erken kapanma söz konusu olabilmektedir.

Sarar Markası Kime Ait

Eskişehir ‘de 1944 yılında kurulan Sarar markasının temelleri Abdurrahman Sarar adlı kişiye ait küçük bir terzi dükkanı ile atılmış, sonrasında ise 30 a yakın ülkeye ihracat yapan büyük bir firma haline gelmiştir. Kalitesi konusunda tartışma olmayan Sarar markasının şu anki yönetim kurulu başkanı Cemalettin Sarar ‘dır. Bilecik ili Bozüyük ilçesinde Sarar Outlet AVM gibi büyük mağazalar olduğu gibi aynı zamanda Türkiye ‘nin çoğu AVM ‘sinde de şubeleri bulunmaktadır. Yurt içinde 75 ilimizde toplamda 800 civarı mağazası, yurt dışında da 85 mağazası bulunmaktadır. Sarar Bünyesindeki markalara baktığımızda; Sarar Kadın, Interview Sarar, Sarar, CCS, Sartoria Sarar, Sarev ve Sarar Eşarp olduğunu görmekteyiz.

Sarar İletişim

Sarar markası ile ilgili bir şeyler öğrenmek ya da istek, memnuniyet ve şikayetlerinizi bildirmek için Sarar ‘ın kurumsal resmi internet sitesi olan www.sarar.com.tr adresine girebilir ve buradan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Direkt olarak iletişim formuna ulaşmak isteyenler http://group.sarar.com/iletisim/ buraya tıklayabilirler. Kısa süre içerisinde talebiniz ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.