Rulomatik bayilik almak Bayilik veren firmalar

0
10
rulomatik bayiliği

Rulomatik Bayiliği

Günümüz şartlarında herkes iş fikirleri ve para kazanma yolları arar oldu. İhtiyaçların artması ve zamanın değişmesi ile pek çok kişiye kazandığı yetmiyor ya da daha fazla para kazanmak istiyor. Bu istek üzerine ortaya çıkan iş fikirleri arasından en cazip gelenler ise evde oturarak yani 2016 Evde iş imkanı Ankara olarak yapılanlardır.

Günümüzde evde oturarak para kazanmak mümkün. Girişimci olduğunuz takdirde pek çok ek gelir yönteminden kendinize uygun olanını bulur ek gelir elde edebilirsiniz. Ek iş arıyorsanız ve girişimci olduğunuzu düşünüyorsanız Rulomatik bayilik almak sizin için olabilir. Para kazanma yolları arasında olan bu Rulomatik bayilik almak işi ile sadece evde oturarak herhangi bir işte çalışarak kazanacağınızdan çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Rulomatik bayilik nasıl alınır?

2014 yılında kurularak iş fikirleri arasında adeta devrime neden olan bu firma bayilik verirken sadece ufak şartlar getiriyor. 2016 Evde iş imkanı Ankara – Rulomatik bayilik almak istediğinizde en az 10 tane otomatik satış makinesi ve 8000 adet kullan-at ( tek kullanımlık mendiller ya da diğer ürünler arasından toplamda) ürün alımı yapmak zorundasınız. İlk başta göz korkutucu gelse de bayilik giriş ücreti olan 3.750 TL’den sonra ciddi anlamda kazanç sağlamaya başlayacaksınız. Aynı zamanda firma tarafından herhangi bir başka Franchise bedeli, ürün ile ilgili olarak telif ücreti, yapılan reklamların gider bedeli, yıllık kar oranından pay alınmamaktadır. Yani otomatı ve ürünü aldıktan sonra kazancınız tamamen size kalacak. Böyle bir ürünün de oldukça ilgi çekici ve gerekli olduğu düşünüldüğünde kesinlikle zarar etmeyeceksiniz.

https://www.hizmetsaatleri.com/2016-evde-is-imkani-istanbul-rulomatik-ile-para-kazanmak/

Rulomatik bayiliği alarak ne kadar kazanılır?

Para kazanma yolları arasında oldukça popüler olacak gibi duran bu yöntem hakkında ilk olarak söylemeliyiz ki kazanacağınız miktar ürünlerin bulunduğu bölgeye göre değişse de bu miktardan az olmayacaktır. Örneğin satın aldığınız bir kurulama mendili otomatı herhangi bir benzin istasyonunda günlük ortalama 65 adet satış yapacaktır. Mendil fiyatı ise standart ve 1 Türk Lirası. Sizin 20 adet otomatınızın olduğunu düşünürsek, 1300 Türk Lirası günlük satış elde edersiniz. Ürün maliyeti de 390 TL olduğuna göre ortalama günlük kar tamı tamına 910 Türk lirası olur. Bu şekilde ayda 27.300 Türk lirası kazanabilirsiniz. İş fikirleri ve ek gelir yöntemi arıyorsanız bu ek iş size oldukça fazla para kazandıracak. 2019 Evde iş imkanı ile evde oturarak para kazanın.

Bir önceki yazımız olan Köşeyi Dönmenizi Sağlayacak 20 Sağlam İş Fikirleri İncelemesi başlıklı makalemizde 20 ek iş fikri, alternatif iş fikirleri ve ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here