QNB Finansbank Kredi Notu Sorgulama Öğrenme

1
397
QNB Finansbank

Finansbank Kredi Puanı Sorgulama

QNB Finansbank kredi notunu öğrenme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir. QNB Finansbank müşteri değilseniz şubelere giderek adınıza açılan bir hesap veya isminize çıkarılacak kredi kartınızla internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

İnternet şubesine giriş yapmadan önce internet şifrenizi bankadan temin edebilirsiniz. Bilgisayarınızdan veya telefonunuza indirdiğiniz QNB Finansbank internet şubenizden giriş yaparak kredi notunuzu kolay bir işlemle öğrenebilirsiniz. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra sol taraftaki tüm işlemler butonundan risk raporunu tıklayarak 5-10 lira para hesabınızdan kesilerek risk raporunuzu bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebilirsiniz. QNB Finansbank’ın vermiş olduğu hizmetler findeks alt yapısı kapsamında olup oldukça güvenli ve sağlıklı iletişim kurmanızı sağlayan bu sistem kolayca öğrenmenizi sağlayacaktır.

Findeks kredi sorgulama QNB  Finansbank’tan öğrenildiği gibi findeks.com adresinden de kolay ve basit yolla öğrenebilirsiniz. Findeks.com bir ses bankacılığıdır. QNB Finansbank SMS bankacılığı ile kredi raporunuzu tek bir SMS karşılığında öğrenebilirsiniz.  Bunun için yapmanız oldukça basit yöntem şöyledir.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz, yeni bir mesaj oluşturma tuşuna bastıktan sonra mesaj bölümüne büyük harf kullanımı ile ‘KR’ yazınız ve Finansbank’a ait olan banka veya kredi kartınıza ait olan kartınızın son 4 hanesini ilave ederek 2273’e SMS ile gönderin. Sonuç birkaç dakika içinde telefonuna gelecektir. Görüldüğü gibi Finansbank da kredi notunu öğrenme ve sorgulama işlemi oldukça basit ve kolay bir yöntemle yapılmaktadır.

QNB Finansbank internet şubesi anlaşılır ve kolay kullanımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şubeye gitmeden gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemler menüsü mevcuttur. Banka havalesi, fatura ödeme, TL yükleme gibi işlemleriyle günlük tempodaki koşuşturmadan sizleri kurtarmaktadır. Şubeye bile gitmeden eğer ki kredi notunuz iyi durumda ise internet şubenizden kredi isteğine başvurabilir, kabul edilmesi halinde hesabınıza hemen yüklenmektedir. Müşteri hizmetlerine bağlanmadan şikayet ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Kullanımı o kadar basit ve anlaşılır ki tüm işlemlerinizi şubeye gitmeden halledebilme imkânı sunmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti temel alan ilkesiyle QNB Finansbank diğer bankaların önünde yer alabilen nadir bankaların başında gelmektedir. QNB Finansbank internet şubeleri tüm akıllı telefonlara yüklenebilecek ücretsiz tarzdadır.

Bir önceki yazımız olan En Yüksek Kredi Notu Kaçtır? başlıklı makalemizde kredi notu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here