PTT Şubelerinden Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır ?

0
7

Artık kredi kartı ödemelerinizi bağlı olduğunuz bankaya gitmeden ödeyebilirsiniz. Bu ödeme işlemini PTT şubelerinden yapmak ayrıca size avantajlar sunmaktadır. Elektrik , Su , Telefon , Doğalgaz , İnternet gibi ödemelerinizi PTT üzerinden yapabilir , bu ödemeleri yaparken kredi kartı ödemenizi de ekstra bir işlem ücreti ödemeden aradan çıkartabilirsiniz. PTT şubelerinden yaptığınız ödeme hangi bankanın kredi kartı ödemesi ise o bankaya gönderiliyor.

PTT Şubelerinden Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır ?

PTT`den kredi kartı ödemesi yaparken ödeme yapacağınız hesabın İBAN numarası ile adınız , soyadınız ve ödeyeceğiniz miktarı girerek gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız ödeme aynı gün ilgili bankaya ulaştırılmaktadır.

PTT şubelerinden ödeme yapabileceğiniz anlaşmalı bankalar ;

Garanti Bankası,  Denizbank, Bank Asya,Tekstil Bank,  Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası, Akbank, Kuveyt Türk, İş Bankası, Vakıfbank, Odeabank, Finansbank,İş Bankası,  Halkbank, ING Bank, HSBC, , Türkiye Finans, Şekerbank, Anadolu Bank, Burgan Bank.

Daha detaylı bilgiler için www.kredinotu.co adresindeyiz…

Bir önceki yazımız olan Ticari Kredi Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde ticari kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here