PTT Şubelerinden Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Artık kredi kartı ödemelerinizi bağlı olduğunuz bankaya gitmeden ödeyebilirsiniz. Bu ödeme işlemini PTT şubelerinden yapmak ayrıca size avantajlar sunmaktadır. Elektrik , Su , Telefon , Doğalgaz , İnternet gibi ödemelerinizi PTT üzerinden yapabilir , bu ödemeleri yaparken kredi kartı ödemenizi de ekstra bir işlem ücreti ödemeden aradan çıkartabilirsiniz. PTT şubelerinden yaptığınız ödeme hangi bankanın kredi kartı ödemesi ise o bankaya gönderiliyor.

PTT Şubelerinden Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır ?

PTT`den kredi kartı ödemesi yaparken ödeme yapacağınız hesabın İBAN numarası ile adınız , soyadınız ve ödeyeceğiniz miktarı girerek gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız ödeme aynı gün ilgili bankaya ulaştırılmaktadır.

PTT şubelerinden ödeme yapabileceğiniz anlaşmalı bankalar ;

Garanti Bankası,  Denizbank, Bank Asya,Tekstil Bank,  Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası, Akbank, Kuveyt Türk, İş Bankası, Vakıfbank, Odeabank, Finansbank,İş Bankası,  Halkbank, ING Bank, HSBC, , Türkiye Finans, Şekerbank, Anadolu Bank, Burgan Bank.

Daha detaylı bilgiler için www.kredinotu.co adresindeyiz…

Bir önceki yazımız olan Findeks Kredi Notunu Öğrenmek Ücretli mi? başlıklı makalemizde Findeks kredi notu öğrenme fiyatları ve Findeks kredi notu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy kulanıldı, ortalama: 5,00 5) üzerinden
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın