PTT Şubelerinden Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Artık kredi kartı ödemelerinizi bağlı olduğunuz bankaya gitmeden ödeyebilirsiniz. Bu ödeme işlemini PTT şubelerinden yapmak ayrıca size avantajlar sunmaktadır. Elektrik , Su , Telefon , Doğalgaz , İnternet gibi ödemelerinizi PTT üzerinden yapabilir , bu ödemeleri yaparken kredi kartı ödemenizi de ekstra bir işlem ücreti ödemeden aradan çıkartabilirsiniz. PTT şubelerinden yaptığınız ödeme hangi bankanın kredi kartı ödemesi ise o bankaya gönderiliyor.

PTT Şubelerinden Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır ?

PTT`den kredi kartı ödemesi yaparken ödeme yapacağınız hesabın İBAN numarası ile adınız , soyadınız ve ödeyeceğiniz miktarı girerek gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız ödeme aynı gün ilgili bankaya ulaştırılmaktadır.

PTT şubelerinden ödeme yapabileceğiniz anlaşmalı bankalar ;

Garanti Bankası,  Denizbank, Bank Asya,Tekstil Bank,  Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası, Akbank, Kuveyt Türk, İş Bankası, Vakıfbank, Odeabank, Finansbank,İş Bankası,  Halkbank, ING Bank, HSBC, , Türkiye Finans, Şekerbank, Anadolu Bank, Burgan Bank.

Daha detaylı bilgiler için www.kredinotu.co adresindeyiz…

PTT Şubelerinden Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır ?
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Ticari Kredi Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde ticari kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın