Popeyes Çalışma Saatleri 2018

0
15

Ülkemizde tavuk kültürünü fast food anlamında değiştirmeyi başaran bir marka olarak ön plana çıkan Popeyes her geçen mağaza sayısını artırmakta ve Türk insanının beğenisini toplamaya devam etmektedir. Popeyes şubeleri ile ilgili olarak bu yazımızda siz değerli okurlarımız için; Popeyes çalışma saatleri 2017 yılında kaçtan kaça kadar kısaca paylaşmaya çalışacağız.

Popeyes Kaça Kadar Açık

Popeyes şubeleri genellikle AVM ‘ler içerisinde yer almaktadır. Saat 10:00 itibariyle Popeyes ‘de mesai başlamakta, saat 22:00 ‘da da son bulmaktadır. Bu saatler arasında herhangi bir öğle molası bulunmamakta, sürekli olarak hizmet devam etmektedir. Ayrıca hafta sonu günlerinde de hizmet kesinti olmadan devam etmektedir. Resmi tatil günlerinde de Popeyes şubeleri çalışmaktadır. Dini bayramlarda çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir.

Kısaca Popeyes

2007 yılında bir çok fast food markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan TAB Gıda tarafından Türkiye ‘ye getirilien Popeyes, 40 civarı ilimizde toplamda 170 adetten daha fazla şubeye sahiptir. Özel karışımlarla 12 saat öncesinden marine edilmekte olan tavuk parçaları müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Asıl adı Popeyes Louısıana Kıtchen Inc. Olan ve marka olaraka menşei Amerika Birleşik Devletleri  olan Popeyes; Amerika Birleşik Devletlerinde bir çok ödül almış aynı zamanda dünynaın 27 ülkesinde şubeleri bulunmaktadır. Toplamda 2 binden fazla restoranı olduğu bilinmektedir.

Popeyes İletişim

Popeyes ile ilgili olarak şikayette bulunmak ya da bir öneri sunmak isteyenler; Popeyes ‘in resmi kurumsal web sitesi olan www.popeyes.com.tr adresi üzerinden iletişim formunu doldurabilirler. Direkt forma ulaşmak için https://www.popeyes.com.tr/hakkimizda/istek-ve-onerileriniz linkine tıklayabilirsiniz. Ayrıca Popeyes müşteri hizmetleri ve sipariş hattı olan 444 76 77 nolu telefonu da arayabilirler.

Popeyes Kampanyaları

Dönemsel olarak bir çok cazip kampanyaya imza atan Popeyes ‘in kampanyalarını takip etmek için ister yine web sitesi üzerinden https://www.popeyes.com.tr/kampanyalar linkini kullanabilir isterseniz de Popeyes ‘in sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz.

Hâli hazırda mevcut kampanyaları; Mega Yemeyi Sevenlere, Yeni ! İsot Biber Wings, Türk Telekomlu ‘lara Özel Selfy ‘den Popeyes ‘de Doyuran Kampanya, Yeni ! Panini Mozeralla Sandviç Menü, Ekonomik Menüler ve 2 ‘şer 2 ‘şer Gelsin Menüler adlı kampanyalardır.

En Yakın Popeyes Nerede

Eğer Popeyes lezzetlerinin tadına bakmak istiyorsanız; sizler de Popeyes çalışma saatleri içerisinde en yakın Popeyes ‘e giderek bir deneme yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde Popeyes olup olmadığını öğrenmek ve varsa size en yakın Popeyes şubesini bulabilmek için yine web sitesinde bulunan RESTORANLAR bölümünü kullanabilirsiniz. Aramak istemeyenler en yakın Popeyes için https://www.popeyes.com.tr/kampanyalar linkini kullanabilir.

Bir önceki yazımız olan Komagene Çalışma Saatleri 2018 başlıklı makalemizde bayisi nasıl olunur, iletişim ve kaça kadar hakkında bilgiler verilmektedir.