Passolig Kredi Kartı Nedir, Taraftara Hangi Avantajları Sağlar?

0
6

Geçtiğimiz günlerde TFF tarafından uygulanacak olan e-bilet ile maçlara giriş geçtiğimiz hafta yürürlüğe girdi. Taraftarların daha güvenli maç izlemesi , maç günleri statdlarda oluşan uzun kuyrukların önlenmesi, stadlarda olumsuz davranışlara sebebiyet veren kişilerin güvenli bir şekilde yakalanması gibi amaçlar içeren e-bilet sistemiyle beraber ” Passolig ” kartı da taraftarların kullanımına sunuldu. Passolig kartı bulunmayan taraftarlar stadyumlara giriş yapamayacak ve maçları izleyemeyecekler.

Öncelikle passolig kartı bulunan kişiler gitmek istedikleri maçın biletini passolig kartlarında bulabilecekler. Sezon başında almış oldukları kombineler ise kartta tanımlı olacak. Herhangi bir maça gitmeye karar verdiğiniz taktirde maçın bilet fiyatları ve bilgileri passolig kartınızda bulanacağından satın alma işlemini kolayca yapabilirsiniz. Ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra aldığınız biletin bilgileri email ve cep telefonunuza kısa mesaj olarak ulaşacaktır.

Passolig kartınızı sadece stadlarda maç izlemenin dışında Kredi kartı olarak`ta kullanabilirsiniz. Passolig kartınız ile alışveriş yapabilir , nakit avans çekiminde de bulunabilirsiniz. Ayrıca passolig kartınızla alışveriş yaptığınızda tuttuğunuz takıma destek sağlamış olacaksınız.

Passolig Kredi Kartı Nasıl Sahip Olabilirim ?

Passolig kartı sahibi olmak istiyorsanız http://www.passolig.com.tr/ adresine giriş yaptıktan sonra sitenin sağ yukarı köşesinde ” HEMEN BAŞVUR ” sekmesine tıklayarak başvuru formunu doldurup kartı isteyebilirsiniz.

Başvurunuz kabul edildiği taktirde kartınız kurye ile kartı istediğiniz adrese ücretsiz olarak gönderilecektir.

Bir önceki yazımız olan EFT Ücreti Almayan Bankalar Var Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here