Otomat işi yapanlar Otomat işi nasıl bir iş?

0
4
Otomat işi yapan firmalar
Otomat işi Otomat işi nasıl bir iş

Otomat işi yapmak istiyorum

otomat işi yapanlar
Otomat işi Otomat işi nasıl bir iş

Günümüzde zamanın ve gelirin yetmemesinden ötürü herkes yeni iş fikirleri arar oldu. Para kazanma yolları arasından özellikle evde yapılabilecek işler olan ek gelir yöntemleri ise daha çok isteniyor. Tüm bu ek iş ve evde iş imkanı fırsatlarını unutarak çalışmadan para kazanma yolu olan Otomat işi yapanlar ile uyurken bile para kazanabilirsiniz. Başta biraz sermaye gerektirse de zamanla bu ek gelir imkanından faydalandığınız için mutlu olacaksınız. Bu kadar güzel bir ek gelir yöntemi olan  otomat işi ‘nin avantajı olduğu kadar her işte olduğu gibi dezavantajları da var. Yazımızda bu kolay iş fikirleri arasında olan ek gelir imkanının avantajları ve dezavantajlarını birlikte görebileceksiniz.

Otomat işi avantajları nelerdir?

Para kazanma yolları arasında en kolay iş fikirleri arasında olan bu ek iş fırsatı, pek çok işe göre oldukça avantajlı denebilir. İlk olarak akla gelen şey kesinlikle getirdiği kar miktarı.

 

İLGİLİ: Otomat bayilik veren firmalar hakkında yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kolay Kâr Edebilme İmkanı

Otomat işi diğer sermayeli işlere bakıldığında çok daha kısa sürede yüksek kar elde etmenizi sağlar. Her gün düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Kolay İş İmkanı

Otomat işinde ihtiyacınız olan tek şey iyi bir toptancı bulmak olacak. Haftada 1 2 kez ürün stoğunu yenilemeli ve taze ürün bulundurduğunuza emin olmalısınız.

Uygun Maliyet

İş fikirleri arasında en az sermaye ile çok kar edilebilecek bu ek iş fırsatında tek bir makine ile işe başlarsanız alacağınız gıda ürünleri ile birlikte 2000 Dolar gibi bir maliyet çıkacaktır. Başlangıç olarak gayet uygun olan bu maliyet kısa sürede ettiğiniz kar ile kendini ödeyecektir.

Otomat İşi Dezavantajları Nelerdir?
Hırsızlık ve Doğru yeri bulmak

Her alanda olduğu gibi bu ek iş fırsatında da hırsız riski bulunuyor. Özellikle sahte ve gerçek parayı ayırt edemeyen otomatlarda bu ciddi bir sorun. Diğer yandan iyi kar etmek kesinlikle yaya trafiğinin yoğun olduğu bir yerde otomat bulundurmaktan geçiyor. İyi bir yer seçerek siz de para kazanma yolları arasında en kolay ek gelir yöntemlerinden birini evden iş olarak yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayanlara evde yapılacak işler 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here