Onur Market Çalışma Saatleri 2019

Onur Market Çalışma Saatleri 2019

Türkiye ‘de yerel ya da küçük bölgelerde yayılmış olan ve işinde çok iyi oturmuş bazı market zincirleri bulunmaktadır. Bunlar arasında ön plana çıkanlardan birisi de Onur Market ‘tir. Bu yazımızda sizlere kısaca Onur Market ‘ten bahsederek, asıl konumuz Onur Market çalışma saatleri 2019 güncel bilgilerini aktarmaya çalışacak ve yine Onur Market ‘in kampanyaları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Onur Market Kaça Kadar Açık

Onur Market şubelerinin açılış kapanış saatleri yerel olarak bazen değişebilmekle birlikte; genel itibariyle saat 08:00 ile saat 23:00 arasındadır. Hafta sonu Cumartesi Pazar günleri herhangi bir fark olmaksızın çalışma devam etmekte olup, mağazalar açıktır. Öğle arası için de herhangi bir kapanma ya da ara verilmesi söz konusu değildir. Ayrıca resmi tatil günlerinde de bu durum geçerli olup, Onur Market mağazaları açık bulunmaktadır.

Hangi İllerde Şubeleri Var

Onur Market ‘in şu an itibariyle; Bilecik, Bursa, Edirne, İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ illerinde şubeleri bulunmaktadır. Size en yakın Onur Market şubesini görmek için http://www.onurmarket.com/Magazalarimiz  linkine bir göz atabilirsiniz.

Onur Market Hakkında Kısaca

36 yıldır sektörde bulunan Onur Market; 1996 yılında İstanbul ilk süper marketini açmış, toplam mağaza sayısını günümüzde 150 ‘ye çıkarmıştır. Yaklaşık 35 milyon civarında müşterisi olduğu belirtilmektedir. 5 bine yakın da personeli bulunmaktadır. Onur Marketin sloganı ise oldukça dikkat çekici olup hemen akıllarda yer etmektedir. Slogan; “Alışverişte Onur Sözü” dür.

Onur Market Kampanyaları

Onur Market tarafından dönemsel olarak düzenlenen kampanyalar ya da indirimlere ilişkin insertler güncel olarak firmanın web sitesi olan www.onurmarket.com  üzerinden yayımlanmaktadır. Ayrıca web sitesi üzerinden Onur Market ‘in bültenine abone olarak, sürekli güncel kampanyalardan haber alabilirsiniz. Güncel olarak Onur Market insertlerine bakmak isteyenler http://www.onurmarket.com/Insertler  Linkini de kullanabilirler. Kampanyalar için ise http://www.onurmarket.com/Kampanyalar adresine göz atabilirsiniz.

Onur Market Araba Kampanyası

Onur Market ‘in en son güncel kampanyalarından birisi de; Mercedes A 180 çekilişi kampanyasıdır. Kampanya kapsamında Onur Ödül Kart ‘ınız ile bazı markalarda yapacağınız alışverişler sonucunda, iki kişiye Mercedes Benz A 180 marka 2016 model bir araç hediye edilecektir. Arabanın yanı sıra; 8 Iphone 7 32 GB, 8 adet 108 ekran LG marka TV, 8 adet Ipad Air tablet hediyesi de bulunmaktadır. Kampanya çekilişi 3 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak, kazananlar da 9 Mayıs 2017 günü Takvim Gazetesindeki ilan ile duyurulacaktır.

Onur Market İletişim

Onur Market ile alakalı herhangi bir konu için müşteri hattı olan 0 212 540 55 40 nolu telefonu arayabilir ya da info@onurmarket.com adresine e posta atabilirsniz.

Onur Market Çalışma Saatleri 2019
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Bim Çalışma Saatleri 2019 Kaçta Açılıyor? Kapanıyor? başlıklı makalemizde Bim çalışma saatleri, Bim hizmet saatleri ve Bim istanbul çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.