Online Kredi Nedir Online Kredi Veren Bankalar Hangileri

0
4

Kredilere ulaşmak artık o kadar kolaylaştı ki; artık bankalara gidip sıra bekleyip, kredi başvuru formları doldurmaya gerek kalmıyor. SMS ile mesaj göndererek yada  telefon bankacılığı ile kredi başvurusu konusunu hepimiz biliyoruz. Ancak bankalar konuyu biraz daha ileri taşıyarak artık internet siteleri üzerinden online kredi başvurusu yapmamıza bile imkan sağlamaya başladı. Bazı bankalar ise; internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmamızı sağlayarak, kredinin onaylanması ile birlikte direkt parayı hesabımıza transfer ediyor. Böylelikle kredi çekerken ne sayfalarca imza atmamıza ne de bankaya gidip vakit kaybetmemize gerek kalıyor. Bu yazımızda online kredi nedir online kredi veren bankalar hangileri kısaca sizlerle paylaşacağız.

Online Kredi Nedir

Adından da anlaşılacağı üzere; kredi başvuru işlemlerinin online ortamda yani internet ve mobil banka üzerinden yapıldığı kredilerdir. Eğer banka müşterisiyseniz; online kredi başvurusu ile birlikte kredinizin onayı sonrası paranız hesabınıza aktarılacaktır. Şimdi online kredi veren bankalara bakalım ve birkaç örnek verelim.

TEB Online Kredi

CEPTETEB ile dijital bankacılığa giriş yapan Türk Ekonomi Bankası ( TEB ); online kredi başvurusu alan bankalardan bir tanesi. TEB ‘ten online kredi başvurusu için yapmanız gereken TEB ‘in internet sitesi  teb.com.tr ‘ye girmek ve Hızlı Kredi Başvurusu menüsünden formdaki ilgili yerleri doldurmak. Başvuru formuna direkt  buraya   tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Denizbank

Denizbank her geçen online işlemler menüsünü genişletirken; bunlar arasına en son eklenenlerden birisi de online kredi başvurusu. Denizbank ‘ın web sitesi denizbank.com.tr  ‘ye giriş yaptıktan sonra kredi başvurusu bölümüne tıklamanız yeterli. Yine arayıp uğraşmadan başvuru formuna ulaşmak isteyenler  buraya tıklayabilirler.

QNB Finansbank

QNB Finansbank da online kredi veren bankalardan. Online kredi başvuru formuna ulaşmak için  buraya tıklayabilirsiniz. TC kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazmanız yeterli.

ING Bank

Krediye başvuran kişinin kredi notunun yüksekliğine göre faizleri % 1,09 ‘dan başlatan ING Bank ‘tan online kredi başvurusu yapmak isteyenler buraya tıklayıp başvuru formuna ulaşabilirler.

Aktifbank

Online kredi başvurusu alan bir başka bankamız da PTT anlaşmalı olan Aktifbank .. Başvuru formu için lütfen  buraya tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here