Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

0
4

Öğrenciye kredi kartı veren bankaların amacı, öğrencilerin müteferrik giderlerini karşılamalarına destek olmaktır.
Özellikle üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankaların olduğunu düşünüyorum. Bunları araştırdığımda, en başta gelen bankalar arasında:

1- İş bankasının “İşte Üniversiteli” olarak çıkardığı kredi kartı. Bu kart aynı zamanda maximum kart özelliği taşıyor. Bütün maxımum kampanyaları dâhil, tüm taksit avantajlarından yararlanabilir aynı zamanda da maxi puan kazanabilirsiniz. En önemli özelliğide bu kartla birçok müzeyi bir yıl süreyle bedava ziyaret edebilirsiniz.

2- TEB Bonus kart özelliğini taşıyan üniversiTEB Kredi kartı. Yıllık kart ücreti yok. Limit 250-300 tl.

3- Ziraat Bankasının çıkardığı, Gençbank kart. Bu kartın en önemli özelliği beş yıl kart ücreti almıyor ve limiti daha yüksek veriyor.

4- Akbank ‘ın çıkardığı Axess Exi26 kredi kartı. Yalnız bunun için 26 yaşını geçmemiş olmanız gerekiyor. Bu kart Axess kartın bütün özelliğini taşıdığı gibi, harcamalarınıza taksitlendirme imkânı sunuyor. Bir yılın ardından kart ücreti tahsis etmektedir.

5- HSBS nin çıkardığı Advantage Campus Kredi kartı. Banka yıllık kart ücreti tahsis edip, Advantage kartın taşıdığı bütün özelliklerden sizleri faydalandırıyor.

Bir önceki yazımız olan EFT Ücreti Almayan Bankalar Var Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here