Odeabank Kredi Başvurusu

0
767

İhtiyaçların gelirden fazla olduğu durumlarda kredi almak insanları maddi anlamda rahatlatan bir durumdur. Odeabank kredi başvrusu yaparak ihtiyaçlara yönelik bir maddi gelir elde edilebilmektedir.

Odeabank Kredileri

Çeşitli ihtiyaçlar için hızlı ve kolay çözümler gereken anlar vardır. Bu gibi durumlarda nakit ihtiyacı için Odeabank kredi başvurusu yaparak gereken nakti alabilirsiniz. Aniden çıkan tüm ihtiyaçlar için İhtiyaç Kredisi, sıfır ya da ikinci el araç alımları için Taşıt Kredisi, hayalinizdeki eve ulaşmak için Konut Kredisi, her an kullanıma hazır bulunan Kredili Mevduat Hesabı tüm Odeabank müşterileri için maddi desteğe hazır durumdadır.

Odeabank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Odeabank kredi başvurusu yapmak için şubeye bazı evrakların ibraz edilmesi gerekmkmetedir. Ancak aynı zamanda internet sitesinden hızlı başvuru da yapılabilmektedir. Bu hızlı başvuru aşaması ön onay niteliğinde olup, ön onay gerçekleştikten sonra evrakların şubeye teslimi gerekmektedir. gerekli belgeler ise şunlardır :

–          Kimlik belgesi

–          Başvuru yapanın adına kesilmiş son 3 aya ait elektrik, su,doğalgaz ya da telefon faturası

–          Gelir belgesi

–          Kredi ürünlerine göre gerekli ola belgeler ( konut kredisi için satın alınacak evin tapu fotokopisi, taşıt kredisi için proforma fatura, bireysel fianasman kredisi için ipotek ettirilecek konutun tapu fotokopisi )

Gerekli belgelerin bankaya ibrazından sonra onay süreci başlar ve kısa süre içerisinde geri dönüş alınır.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Başvurusu 2018 başlıklı makalemizde denizbank kredi, Denizbank Kredi Başvurusu ve denizbank sms kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here