Odeabank Çalışma Saatleri

0
8
Odeabank Çalışma / Mesai Saatleri

Odeabank mesai saatleri, Odeabank öğle arası saatleri, Odeabank müşteri hizmetleri numarası, Odeabank kimin? gibi merak ettiğiniz sorulara makalemizde cevap verdik.

Odeabank 2012 yılında Türkiye’de kurulan özel bankalar arasında bulunuyor. Neredeyse her alanda müşterilerine hizmet odaklı çalışan banka, kurumsal ve ticari bankacılık alanında 2015’ten beri demir çelik, iletişim, perakende, inşaat, taahhüt, gayrimenkul, taahhüt sektörü gibi alanlarda üretimler yapmakta ve vatandaşların nakit kredilerini karşılamaktadır. Toplamda 12 ülkede çalışmalarını sürdürmektedir. Odeabank çalışma saatleri 08.30-12.30 ila 13.30-17.00 arasındadır. Ülkemizde 24 şubesi bulunuyor. 906 personeliyle hizmet veriyor.

Bireysel, ticari, kurumsal, yatırımcı ilişkileri çeşitlilikleriyle hizmet veriyor. Bankanın internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM’lerinden zaman sınırı olmadan hizmet alıyorsunuz. İnternet sitesi üzerinden kampanyalar, ürün, hizmet ve ücretler hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Odeabank’ın web sitesinden kredi, kredi kartı başvurusuna anında başvuru yapabiliyorsunuz.

Hesaplama araçları aracılığıyla kredi türlerini inceleyebilirsiniz. En yakın ATM’sine yine internet sitesi aracılığıyla erişebilirsiniz. Mobil bankacılık hizmeti de veren Odeabank, geriden gelmesine rağmen ülkemizde 10. büyük banka olmayı başarmıştır. Müşteri odaklı çalışma prensibi olan banka, rekabetçi çalışmalarıyla müşterilerine önemli fırsatlar sunuyor.

Odeabank 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 8 444

Odeabank 0850 li müşteri hizmetleri numarası 0850 222 8444

Bir önceki yazımız olan PTT Çalışma Saatleri 2020 başlıklı makalemizde açılış saatleri, kaça kadar açık ve kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here