Netten Anket Doldur Para Kazan

7
57
Netten Anket Doldur Para Kazan

Dünya genelinde, ek kazanç sağlamak isteyen binlerce kişi tarafından uygulanmakta olan metot anket doldurma işidir. Web ‘te anket doldurup para kazanma, herkes tarafından çok kolay uygulandığı ve hızla para kazandırdığı için en çok tercih edilen online iş şeklidir. Dünyanın neresinde olursanız olun, anket doldurma işini gerçekleştirmeniz mümkün.

Netten Anket Doldur Para Kazan işi

Yurt dışında ve yurt içinde faaliyet gösteren güçlü şirketler satışını yaptıkları ürün veya verdikleri hizmetin geliştirilmesi amacı ile pek çok kullanıcıya ulaşıp düşüncelerini almak isterler. Şirketler, anket araştırmaları için, reklam ve diğer tanıtım masraflarının çok üzerinde bir bütçe ayırmaktadırlar. Anket firmaları ise, ürün ve hizmet sahibi şirketlere anket çalışmalarında aracılık eden kurumlardır. Sundukları anket bilgileri karşılığında onlar da pay alırlar. Ürün/hizmet sahibi şirketler, anket siteleri aracılığı ile üyelere, yani anket dolduran her bir kişiye, anket başına 5$ ile 75$ arası ödeme gönderirler.

Anket doldur para kazan siteleri ‘ne nasıl ulaşırım

Bizlerin yapması gereken tek şey, anket firmalarına kayıt olmak ve e-mail adresimize gönderilecek anketleri doldurarak paramızı çekmektir. Anket doldurmak için bir bilgisayar ve e-mail adresi yeterlidir. Anket doldurma işi sarf edeceğiniz çabayla doğru orantılı bir gelir sağlar. Başlarken olabileceğimiz kadar çok sayıda anket şirketine kayıt olmalıyız. Ne kadar çok anket sitesi üyeliği o kadar çok anket ve kazanç!

Netten Anket Doldur Para Kazan
Netten Anket Doldur Para Kazan

Anket doldurarak para kazanma gerçek mi ?

Anket doldurup herkes gelir elde edebilir! Çalışmakta olduğunuz işten arta kalan vakitleri hem keyifli geçirebilir hem de kazanç elde edebilirsiniz. Çalışmayan kişiler ise, anket doldurma işi ile iyi bir kazanç sağlayabilir.

 

Anket işi ile para kazanabilmek için aşağıdakilerden hiçbirine ihtiyaç yok!

  • – Çok iyi bilgisayar kullanımı gerekmiyor,
  • – Başka bir dil bilgisi gerekmiyor,
  • – Site oluşturmak veya sahibi olmak gerekmiyor,
  • – Ofis tutmak gerekmiyor,
  • – Satış ve pazarlama hedefleri tutturmak gerekmiyor,
  • – Finansal riske girmeniz gerekmiyor,
  • – Başkalarıyla telefon görüşmeleri yapmak gerekmiyor,
  • – İnsanlara tanıtım yapmanız gerekmiyor,

– Kimseye rapor vermek gerekmiyor, yani “patron” da gerekmiyor,

– İş sahibi olabilmek için büyük sermaye gerekmiyor,

 

Kısacası, interneti biraz kullanabilen her kişi anket doldurma işini kolaylıkla gerçekleştirebilir.

 

Anket firmalarına hemen kayıt olabilirsiniz. Onlar da e-mail adresinize ürün ya da hizmet araştırmaları hakkındaki anketleri göndermeye başlar. Paylaşım siteleri, forum siteleri, oyun siteleri benzeri pek çok siteye kayıt oluyoruz. Bu üyelikler sırasında nasıl profil oluşturuyorsak anket siteleri için de benzer şekilde profil oluşturuyoruz. Üye olurken vereceğimiz bilgilere göre e-mail adresimize anket gönderiyorlar. Bu anketleri doldurarak tamamladığımızda da ödememiz banka hesabımıza geçiyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here