Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

0
3
müzik dinleyerek para kazanmak
müzik dinleyerek para kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak işi

İş fikirleri özellikle internetin de gelişmesi ile oldukça arttı ve bünyesine pek çok ek gelir fırsatını ekledi. Ek iş arayan herkesin baktığı part-time işler bir yana, ayaklarınızı uzatıp müzik dinleyerek para kazanmak mümkün. Para kazanma yolları arasında yeni iş fikirleri olan bu ek iş fırsatı, ev rahatlığında para kazanma imkanı sunuyor. 2016 Evde iş imkanı Ankara Yenimahalle olarak müzik dinleyerek para kazanmak ek gelir işi ile yapmanız gereken sadece müzik dinlemek olacak. Ev hanımlarına iş imkanı ve öğrencilere ek gelir yöntemi olan bu ek iş ile siz de evinizden iş bulabilirsiniz. Sizin için sıraladığımız sitelere bakarak bu fırsattan yararlanmak bir tık uzağınızda…

Slicethe Pie

İş fikirleri arasında yeni olan bu ek gelir yönteminden Amerika’daki ve Avrupa’daki kullanıcılar rahatlıkla

2016 Evde iş imkanı Ankara Yenimahalle
2016 Evde iş imkanı Ankara Yenimahalle

yararlanabiliyorlar. 90 saniye şarkıyı dinledikten sonra yorum yazarak şarkı başına 5 sent kazanabilirsiniz. Kazancınız ise 10 dolar olunca Paypal hesabınızda olacak. Öğrencilere ek gelir yöntemi olan bu iş ile öğrencilere iş en zevkli haliyle para kazandıracak.

Music Xray

Para kazanma yolları ve müzik dinleyerek para kazanmak işi arayanlar için oldukça eğlenceli bir iş olan Music Xray işi, para kazandırırken pek çok tanınmamış sanatçıyı da ünlü yapıyor. Sanatçılar ünlü olurken siz de para kazanabilirsiniz. Ev hanımlarına iş imkanı ve öğrencilere ek iş olarak düşünülebilecek olan bu ek gelir yönteminde her şarkı için 10 sent alınıyor. Ödeme miktarı 20 dolara ulaştığında ise Paypal hesabınızda ödemeyi görebiliyorsunuz.

Radio Loyalty

Para kazanma yolları ve iş fikirleri bakan herkes müzik dinleyerek para kazanmak işinin hayal olduğunu düşünür.  Radio Loyalty ile bu düşünceden eser kalmıyor. Video izleyip, müzik dinleyebileceğiniz bu sitede her dinleme için puan alacaksınız. Puanların banka hesabınıza yatırılması da mümkün olduğu gibi hediye çeki olarak da kullanabilirsiniz. Öğrencilere ek iş imkanı olarak boş zamanları para kazanma zamanına çeviren bu ek gelir yöntemi ile ev hanımlarına iş imkanı da doğmuş oluyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here