Mondi  Mobilya Çalışma Saatleri 2019

Mondi  Mobilya Çalışma Saatleri 2019

Ülkemizde mobilya sektöründe önemli firmalar bulunmakta ve bunun sonucunda da sektörde çok ciddi bir rekabet olduğunu söyleyebiliriz. Bu rekabet kapsamında ön plana çıkan markalardan birisi de Mondi Mobilya ‘dır. Bugünkü yazımızda sizlere; Mondi Mobilya çalışma saatleri 2019 yılında kaça kadar belirtip, yine firma hakkında genel bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Mondi Mobilya Mağazaları Kaçta Kapanıyor

Mondi Mobilya mağazalarının açılış kapanış saatlerine bir göz atacak olursak; saat 09:00 ‘da başlayan mesainin saat 21:00 itibariyle sona erdiğini görmekteyiz. Cumartesi ve Pazar günleri de açık olan Mondi Mobilya mağazaları resmi tatilde de aynı şekilde hizmte devam etmektedir. Sadece dini bayram günlerinde çalışma saatleri konusunda bazı değişiklikler yaşanabilmektedir. Bu günlerdeki çalışma saatleri ise; denk geldiği dönemlere göre belirlenmektedir.

Mondi Mobilya Hakkında

Mondi Mobilya da Boydak grubuna ait olan ancak sonrada TMSF bünyesine geçen önemli markalardan birisidir. 1993 yılında kurulan Mondi cazip fiyatları ile kısa sürede Türk insanının beğenisini toplamayı başarmıştır. 300 ‘den fazla satış noktasına sahip olan Mondi Mobilya; aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, İngiltere ve Almanya gibi ülkerlerin de arasında olduğu 60 civarı ülkeye de hâli hazırda ihracat yapmaktadır.

Mondi Mobilya Mağazaları Nerede

Mondi Mobilya ‘nın hâli hazırda 300 civarı satış noktası olduğunu söylemiştik. Bu satış noktalarını öğrenmek ve size en yakın Mondi Mobilya mağazasını bulmak için; Mondi ‘nin resmi internet sitesi olan www.mondi.com.tr adresinden SATIŞ NOKTALARI bölümüne tıklayabilirsiniz. Direkt olarak ulaşmak isteyenler http://www.mondi.com.tr/satis-noktalari linkini kullanabilirler.

Mondi Mobilya İletişim

Mondi Mobilya ile ilgilii olarak; herhangi bir şikayet, öneri ya da isteğiniz ile ilgili olarak; Mondi mobilya müşteri hizmetleri tüketici hattı numarası olan 444 33 11 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Mondi Kampanyaları

Tüm mobilya mağazalarında olduğu üzere; şu an için geçerli olan KDV indirimi Mondi Mobilya ‘da da devam etmekte, bunun yanı sıra dönemsel olarak bir çok kampanya düzenlenmektedir. Mondi Mobilya  ‘da bulabileceğiniz ürün gamları arasında; Konsept Ürünler, Oturma Grupları, Panel Mobilya, Ev Tekstili, Yatak ve Bazalar, Halı ve Aksesuarlar bulunmaktadır.

Güncel olan kampanyaları ise; Mondi ‘nin web sitesinden http://www.mondi.com.tr/mayis-temmuz-kampanyasi adresinden takip edebilirsiniz. Kampanyaları ürünler için ise; http://www.mondi.com.tr/kampanyali-urunler adresinden takip sağlayabilirsiniz.

Mondi Mobilya ‘dan mobilya almayı düşünenler için; satın alacağınız ürünlerin ödemesini Axess kredi kartınız ile yapmanız halinde; peşin fiyatına on iki taksit uygulaması olduğunu hatırlatalım.

Mondi  Mobilya Çalışma Saatleri 2019
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.