Metro Market Çalışma Saatleri 2019

Metro Market Çalışma Saatleri 2019

Eskiden sadece esnaflara yönelik hizmet vermesiyle tanınan Metro son yıllarda kapısını tüm tüketicilere açtıktan sonra daha da popüler hale geldi diyebiliriz. Şimdi sizlere bu yazımızda Metro Market ile ilgili genel anlamda bilgi paylaşımında bulunarak; Metro Market çalışma saatleri 2019 yılı için kaçla kaç arası, iletişim bilgileri, vs. Gibi hususları aktarmaya çalışacağız.

Metro Market Kaça Kadar Açık

Metro Market çalışma saatlerinin hafta sonu ve hafta içi farklılık arz ettiğini görmekteyiz. Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri Metro Marketler mesaiye saat 07:30 itibariyle başlamakta, saat 22:00 itibariyle de mesai son bulmaktadır. Hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri ise; Metro marketler mesaiye saat 09:00 ‘da başlarken, mesai bitimi ise aynı şekilde saat 22:00 ‘da olmaktadır. Resmi tatil günlerinde ve az öncede söylediğimiz üzere hafta sonu günleri Metro Marketler açıktır. Ayrıca Metro Marketlerde öğle arası nedeniyle herhangi bir kapanma durumu söz konusu olmamakta, marketin tüm birimlerde hizmetler devam etmektedir. Resmi tatil günlerinde de herhangi bir kapanma durumu söz konusu olmamaktadır.

Metro Market Kime Ait

Metro Market; aslen bir Alman firması olan Metro Grup ‘un bir iştiraki olup, 1964 yılında kurulmuş, 1998 yılı itibariyle de Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Toplamda 33 ülkede, 2100 civarı mağazası, 280 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Tükiye ‘de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Kocaeli, Kayseri, Konya, Muğla, Malatya, Mersin ve Samsun illerinde Metro Market şubeleri bulunmaktadır.

Metro Market İletişim

Metro Market ile ilgili her türlü konu için Metro Market Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 50 40 nolu telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca Metro Market ‘in resmi internet sitesi olan www.metro-tr.com adresi üzerinde bulunan iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Direkt iletişim formuna ulaşmak istiyorsanız https://www.metro-tr.com/iletisim-formu linkini de kullanabilirsiniz.

Metro Market Güncel Kampanyaları

Metro Market daha çok esnafa hitap ettiği ve toptancı gibi değerlendirildiği için; müşteri kesimi de genellikle küçük esnaflardır. Özellikle çoklu alımlar konusunda Metro Market tarafından düzenlenen dönemsel kampanyalar oldukça rağbet görmektedir. Metro Market ‘in güncel insertlerine ve yine güncel kampanyalarına web sitesi üzeirnden de ulaşabilirsiniz.

Metro Kart

Metro Market ‘in indirimli kampanyalarından yararlanabilmek için Metro Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Metro Kart sahibi olmak için ise; ister Metro Market mağazalarından isterseniz de web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Metro Kart başvuru için direkt olarak https://metrokart.metro-tr.com/registration linkini de keullanabilirsiniz.

Metro Market Çalışma Saatleri 2019
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Bim Çalışma Saatleri 2019 Kaçta Açılıyor? Kapanıyor? başlıklı makalemizde Bim çalışma saatleri, Bim hizmet saatleri ve Bim istanbul çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.