Marmara Park AVM Çalışma Saatleri 2019

Marmara Park AVM Çalışma Saatleri 2019

Türkiyede birçok AVM bulunmakta olup, özellikle büyük şehirlerimizdeki AVM sayısı oldukça fazladır. Tabii ki  bunların başında da İstanbul gelmektedir. Daha evvelinde birçok AVM ‘nin çalışma saatleri hakkında sizleri bilgilendirdiğimiz üzere; bu yazımızda da İstanbul ‘da bulunan en büyük AVM ‘lerden birisi olan Marmara Park AVM çalışma saatleri 2019 yılı bilgilerini istifadenize sunacağız.

Çalışma Saatleri

Marmara Park AVM çalışma saatlerine baktığımızda; AVM ‘nin kapılarını konularına saat 10:00 itibariyle açtığını, mesainin ise saat 22:00 itibariyle son bulduğunu görmekteyiz. Cumartesi ve Pazar günleri tabii ki herhangi bir kapanma durumu söz konusu olmamakta, öğle arası gibi nedenlerle ne Marmara Park AVM ne de içerisinde mağazaların kapanması da söz konusu olmamaktadır. Resmi tatil günlerinde de AVM açık bulunmakta, sadece dini bayram günlerinin ilk gününde biraz daha geç saatte açılma durumu olabilmektedir. Ancak bu süre de çok uzun değildir. Ayrıca tüm hafta boyunca Marmara Park AVM ‘nin çalışma saatlerinin aynı olduğunu, yani saat 10:00 ile saat 22:00 arasında olduğunu da hatırlatalım.

Marmara Park AVM Nerede

Marmara Park AVM; E5 üzerinde Esenyurt ilçesinde bulunmaktadır. Esenyurt ‘tan Büyükçekmece istikametine giderken E5 üzerinde sağ tarafta kalmaktadır. Tam adres vermek gerekirse Mevlana Mahallesi Çelebi Mehmet Caddesi No : 33 Esenyurt İstanbul olup, posta kodu da 34515 ‘tir.

Marmara Park Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Almanya firması olan ECE ile yine bir Alman şirketi olan DWS ortaklığı ile yapılan ve 2012 yılında hizmete açılan Marmara Park AVM, 220 milyon civarında bir bedele mâl olmuştur. İçerisinde birçok ünlü 250 civarında mağaza bulunmaktadır. Değişik mimari yapısı ve yine düzenlediği kampanyaları ile de dikkat çekmektedir. Marmara Park AVM ile ilgili güncel kampanyaları takip etmek için http://marmarapark.com/kampanyalar.mpark linkini bir göz atabilirsiniz. Buradaki bilgiler sürekli olarak güncellenmekte olup, cazip kampanyaları yakalayabilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Terzi, kuru temizleme, oto yıkama, bebek bakım odası, kuaför, aile odası, tekerlekli sandalye, wc, dinlenme alanları, teras, danışma noktası, otopark, taşınabilir şarj cihazı, mescit, bebek arabası, güvenlik, seyahat acentası, atm, sinema, emanet dolabı, vs. gibi hizmetler verilmektedir.

Marmara Park AVM İletişim

Marmara Park AVM ile ilgili herhangi bir konu hakkında irtibata geçmek isteyenler   0 212 854 38 55  nolu telefonu arayabilirler. Bunun yanı sıra info@marmarapark.com adresine e posta gönderebilirler. Ayrıca Marmara Park AVM ‘nin resmi internet sitesi olan www.marmarapark.com adresindeki iletişim formunu da kullanabilirler. Direkt ileşim formuna ulaşmak isteyenler http://marmarapark.com/iletisim.mpark  linkini kullanabilir.

Marmara Park AVM Çalışma Saatleri 2019
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Palladium Avm Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde Palladium ataşehir çalışma saatleri, Palladium avm çalışma saatleri ve Palladium avm hizmet saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.