Marmara Forum Çalışma Saatleri 2019

Marmara Forum Çalışma Saatleri 2019

Ülkemizdeki AVM kültürü her geçen gün daha da popüler hale gelmeye başladı. Bunun sonucunda da özellikle büyükşehirlerde AVM sayıları her geçen gün artmaya başladı. Şimdi sizlere bu AVM ‘lerden birisi olan Marmara Forum ile ilgili kısaca bilgi paylaşımında bulunarak, yine Marmara Forum Çalışma saatleri 2019 yılında kaça kadar hususunda bilgi vereceğiz.

Marmara Forum Kaça Kadar Açık

Çoğu AVM ‘de olduğu gibi Marmara Forum ‘da da çalışma saatleri; saat 10:00 ile saat 22:00 arasıdır. Öğle arası, vs. Gibi bir ara için AVM ‘nin kapanma durumu olmayıp, Cumartesi, Pazar günleri de açık bulunmaktadır. Hafta sonu çalışma saatleri de değişmemekte, yine saat 10:00 ile saat 22:00 arasındadır. Bayram tatillerinde ise; genel itibariyle ilk günlerinde biraz daha geç açılabilmektedir.

Marmara Forum Hakkında Genel Bilgiler

Uluslar arası ve ulusal birçok ünlü markanın bulunduğu Marmara Forum; yaklaşık 150 bin metrekare kapalı alana sahiptir. 300 civarı markaya ev sahipliği yapan Marmara Forum ‘da; aynı zamanda sinema salonları, çocuk oyun salonları, yemek salonları, vs. Eğlence mekanları da bulunmaktadır. Marmara Forum ‘da düzenlenen özel günlerde; birçok ünlü ismin imza günleri düzenlenmektedir.

Marmara Forum AVM ‘ye Nasıl Gidilir

Kocasinan Merkez ya da Yenibosna ile Kuleli ‘den başlamakta olan minibüsler vasıtasıyla tek araç ile gelebilirsiniz. Bunun yanı sıra Metro ile gelmek isteyenler; Zeytinburnu istasyonunda inecek, Çobançeşme koşuyolu caddesinden Marmara Forum AVM ‘ye geçebilirler. Metrobüsle gelecekler de; İncirli durağında inip, Bakırköy metro istasyonu civarından AVM ‘ye ulaşabilirler.

Marmara Forum AVM İletişim

Marmara Forum AVM Bakırköy ilçesi Osmaniye Mahallesinde bulunmakta olup, herhangi bir konuda irtibata geçmek isteyenler 0 212 414 94 94 nolu telefonu arayabilir. Ayrıca e-posta ile de ulaşmak mümkündür. E-posta göndermek isteyenler info@marmara-forum.com.tr adresini kullanabilir. Bu iletişim kanallarını şikayetleriniz ya da bilgilenmek istediğiniz konular için kullanabilirsiniz.

Marmara Forum Yaşam Kart

Marmara Forum AVM; bünyesinde bulunan mağazalardan alışveriş yapan müşterilerine bir ayrıcalık yaşatmak için Yaşam Kart adlı projesini işletime koymuştur. Yaşam Kart sahibi olan kişiler birçok konuda indirim yaşadığı gibi, Marmara Forum AVM ‘de bulunan bir çok mağazanın indirim kampanyalarından da yararlanabilmektedir. Bu kampanyalara örnek olarak; Marmara Forum Aqua Oto Yıkama ‘da %25 indirim, Dry Center % 20 indirim, Kaçış Oyunu Maze up % 25 indirim gibi indirimlerin yanı sıra kişisel asistanlık hizmetleri, araç yardım hizmetleri, konut yardım hizmetleri, seyahat hizmetlerini örnek gösterebiliriz. Yaşam Kart başvurusunu Marmara Forum içerisinden yapabilirsiniz.

Marmara Forum Çalışma Saatleri 2019
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Palladium Avm Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde Palladium ataşehir çalışma saatleri, Palladium avm çalışma saatleri ve Palladium avm hizmet saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.