Mango Açılış Kapanış Saatleri 2018

0
22

Kadınların favori giyim markalarında birisi olan Mango mağazalarını hemen hemen her AVM ‘de görmeye alışkınız diyebiliriz. AVM ‘lerin yanı sıra Mango markası kendi bünyesinde de şubeler ve mağazalar açmakta, AVM ‘ler ile bu şubeler arasındaki çalışma saatleri de farklılık göstermektedir. Şimdi bu yazımızda sizler için Mango Çalışma Saatleri 2017 yılında kaçla kaç arası kısaca izah edecek ve kısaca marka hakkında bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Mango Kaçta Açılıyor

Mango ‘nun kaçta açıldığını söylemeden önce Mango çalışma saatlerini AVM için ve kendi şubeleri için ayrı ele alacağımızı belirtelim. Öncelikle Mango şubelerinin AVM ‘de olanlarının çalışma saatlerine bakacak olursak; bu saatlerin AVM ‘nin mesai saatlerine göre ayarlandığını, yani saat 10:00 ‘da başlayıp, saat 22:00 itibariyle de son bulduğunu görmekteyiz. Hafta sonu tatil günleri de dahil olmak üzere bu mağazalar 7 gün boyunca çalışmaktadır. Ayrıca öğle molası da bulunmamaktadır.

Mango ‘nun kendi şubelerini ele aldığımızda ise; aynı şekilde saat  10:00 ‘da mesai başlarken, saat 22:00 ‘da mesainin son bulduğunu görüyoruz. Çalışma günleri ve öğle molası konusu Mango ‘nun bu mağazaları için de geçerlidir.

Mango Kime Ait

Mango firması aslen bir İspanyol firması olup Punto FA S.L. olarak da bilinmektedir. Kurucuları Nahman ve Isak Andic adlı iki kardeştir. 1984 yılında kurulan Mango ‘nun ilk mağazası İspanya ülkesindeki Barselona şehrinde açılmıştır. Daha sonra Türkiye pazarına giriş yapan marka kısa süre içerisinde tutulmuş ve kadın giyim markaları arasında en favori markalardan birisi haline gelmiştir.

Mango İletişim

Mango ile ilgili sorunlarınız ve talepleriniz için Mango ‘nun müşteri hizmetleri hattı telefon numarası olan 0 850 211 64 70 nolu telefonu arayabilirsiniz. Mango müşteri hizmetleri çalışma saatleri ise; saat 08:00 ile saat 18:00 arasındadır. Mango müşteri hizmetlerinin sadece hafta içi çalıştığını, resmi tatil günleri ve hafta sonu Cumartesi ile Pazar günleri kapalı olduğunu da yeri gelmişken sizlere hatırlatalım. Mango firma merkezinin de İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde olduğunu görmekteyiz.

Müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmanın yanı sıra aynı zamanda info@mango.com adresine e-posta gönderebilir ya da şirketin resmi internet sitesi olan www.mango.com adresinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Direkt olarak iletişim formuna ulaşmak isteyenler http://www.mango.com/web/formulari/formshop.php?idioma=TR&pais=052&proc=mangoshop linkine tıklayabilirler.

Online Alışveriş

Mango ‘nun mağazalarından alışveriş yapmanın yanı sıra aynı zamanda Mango; web sitesi olan www.mango.com üzerinden de müşterilerine online alışveriş imkanı sunduğu görülmektedir. Ayrıca buradan size en yakın mağazayı da bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.