Madame Coco Çalışma Saatleri 2018

0
20

Ülkemizde son yıllarda trend bir sektör var ki; o da ev tekstili mağazacılığı. Bu sektörde bir çok marka faaliyet göstermekte olup, son dönemde bunların sayısı artmış, bu markalardan bir kaçı da biraz daha ön plana çıkmıştır. Sektörün başarılı temsilcilerinden birisi de artık adını her yerde görmeye ve duymaya alıştığımız Madame Coco mağazalarıdır. Şimdi sizlerle bu yazımızda Madame Coco Çalışma saatleri 2017 yılında kaça kadar paylaşacak ve marka hakkında genel bilgi vereceğiz.

Madame Coco Mesai Saatleri

Madame Coco da diğer ev tekstili markaları gibi sadece AVM ‘lerde mağaza bulundurarak kendisini sınırlamamış ve kendi bünyesinde de bir çok şube açılışına imza atmıştır. Bu şubelerin ve AVM nezdinde bulunan şubelerin açılış kapanış saatleri farklılık göstermektedir. AVM ‘lerdeki Madame Coco şubeleri saat 10:00 ‘da mesaiye başlamakta, saat 22:00 itibariyle de mesaiyi tamamlamaktadır.

Madame Coco ‘nun kendisine ait mağazalarının açılış kapanış saati ise; saat 09:00 ile 21:00 arasındadır.

Madame Coco Kime Ait

Madame Coco 2009 yılında yine aynı sektörde faaliyet gösteren English Home adlı ev tekstili firmasının kurucusu olan İlhan Tanacı adlı kişi tarafından kurulmuştur. Aslen Deha Mağazacılık Ev Tekstil Ürünleri Sanayi ve Tic. A.Ş ‘nin bir iştirakidir. Resmi internet sitesi www.madamecoco.com ‘dır. Web sitesi üzerinden online alışveriş imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca Madame Coco ailesine katılmak isteyen girişimciler için franchise imkanı da bulunmaktadır. Ancak şirketin web sitesinde bu konuda yapılan bilgiliendirmede; büyük çaplı franchisinglerin değerlendirildiği belirtilmektedir. Yine de bu konuda şirketin İstanbul ‘daki merkezi ile 0 850 532 33 nolu telefon üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Madame Coco Kampanyaları

Madame Coco dönem dönem ciddi anlamda fırsat olacak kampanyalara imza atabilmektedir. Bu dönemlerde genelde kampanyalı ürünler çok fazla rağbet gördüğü için kısa sürede tükenebilmektedir. Bunun için ister firmanın web sitesi olan www.madamecoco.com adresini sürekli takip edebilir, isterseniz de hemen Ana Sayfa ‘da yer alan BÜLTEN ABONELİĞİ bölümünden e postanızı yazarak bülten abonesi olabilirsiniz. Böylelikle her türlü kampanya ve yenilik ile ilgili olarak buraya yazmış olduğunuz E-posta adresinize bildirimde bulunulacaktır.

Madame Coco İletişim

Madame Coco ürünleri ile ilgili bir öneriniz ya da şikayetiniz var ise; ister herhangi bir mağazaya başvurabilir isterseniz de 0 850 532 33 00 nolu telefonla irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca yine firmanın web sitesi olan www.madamecoco.com üzerinden iletişim formunu doldurmak suretiyle de yetkililere mesaj atabilirsiniz. İletişim formuna ulaşmak isteyenler bu https://www.madamecoco.com/iletisim linke de tıklayabilirler.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.