LR ile evde iş imkanı LR ile para kazanma

12
95
lr ile ev hanımlarına evde iş imkanı
lr ile evde iş imkanı

LR ile evde iş imkanı 2017

Para kazanma yolları her geçen gün çeşitleniyor ve bünyesine yeni iş fikirleri katıyor. Bu iş fikirleri arasında herkes kendi çalışma zamanına ve yaşam tarzına en çok uyanı arıyor. Ek iş denince çoğu kişinin aklına sadece part-time işler geliyor ve kendi işleri ya da okulları ile bu işi yürütemeyecekleri için ek iş fırsatlarından vazgeçiyorlar. Evde iş imkanı denilince ise çalışma saatleri biraz daha esniyor hatta neredeyse tamamen size kalıyor diyebiliriz. Evde iş imkanı olarak pek çok seçenek olsa da uzun zamandır popüler olan ve internet kullanımının yaygınlaşması ile popülerliğini artıran Network Marketing, hala güzel bir ek iş seçeneği. Bizde şimdi bu sistemle çalışan LR ile evde iş imkanı sistemini açıklamaya çalışacağız.

Network marketing firmaları da çeşit çeşit olsa da aslında hepsi tek bir prensip üzerinden yürüyor. Network Marketing yapan firmalar reklam vermezler, çünkü kendileri için en iyi reklamın insanların arasında olan tavsiyeler olduğunu bilirler. Bu yüzden de ürünlerini çok kaliteli tutarlar. Bu yazıda bahsedeceğimiz “LR” da bir Network Marketing firması. Diğer Network Marketing firmalarıyla arasındaki farkları da ayrıcalıkları okuduktan sonra kendiniz görebilirsiniz…

lr ile evde iş imkanı
lr-ile-evde-is-imkani

LR Nedir?

LR, 1985 yılında kurulmuş makyaj, cilt bakımı, parfüm, kişisel bakım, takviye besin ürünleri üreten bir firmadır. Tüm ürünlerin üretimi Almanya’da olup, T.C Sağlık Bakanlığı onaylı olarak müşteriye sunulur.

LR firmasının farkı kozmetik yaparken doğadan yararlanması. Yani LR hem bir sağlık firması hem de kozmetik – güzellik markası. Cilt bakımı deyince herkesin aklına basit kremler gelirken, LR pek çok cilt rahatsızlığına da sağladığı tedaviler ile yurtdışında adını yıllardır duyurmuş durumda. Ülkemizde de son 2 yıldır etkin bir biçimde oluşan LR sektörü ile üyeler artmaya devam ediyor.

[junkie-hightlights color=”yellow”]LR Firma Tanıtımı[/junkie-hightlights]

LR ile evde iş imkanı : Nasıl yapılır? LR firmasının farkı ne?

Evde iş imkanı istiyorsanız her şeyden önce yapmanız gereken şey üye olmak. Üye olmak diğer Network Marketing firmalarından farklı işliyor diyebiliriz. LR her üyesine büyük önem veriyor ve üye alımlarını üye olmak isteyen kişi ile iletişime geçerek yapıyor. Bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfasına gidebilir, formu doldurup sizinle iletişime geçilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

evde iş imkanı
evde iş imkanı

LR’a üye olduğunuz ve kataloğunuzu aldığınız an doğrudan satış yapmaya başlayabilirsiniz. Kataloğunuz yanınızda olduğu sürece gittiğiniz her yer sizin iş yeriniz olabilir. Sadece evde iş imkanı olarak kalmayacak, temsilci olarak her yerde para kazanabileceksiniz. Üstelik üye olduğunuzda LR ürünlerini %40 indirimli alma hakkınız da olmuş olacak. Yani bunu şu şekilde de ifade edebilir ki her ürün satışından sizin %40 net karınız olacak. Bu network marketing firmaları arasında gayet ciddi bir oran diyebiliriz ve pek çok firmadan yüksek. İş fikirleri aranırken çok cazip bir seçenek olabilir bu özelliği ile.

LR Firmasının Ayrıcalıkları neler?

LR firmasını diğer firmalardan ayıran ciddi bir özelliği ise bir ay boyunca şu kadar satış yapmak zorundasınız gibi bir alt limitin olmaması. İsterseniz hiç satış yapmadan aylar geçirebilir, hatta LR üyeliğinizi sadece kendi ihtiyaçlarınızı indirimli almak için kullanabilirsiniz. Bunu evde iş imkanı olarak düşünmek yerine güzel bir tasarruf yolu olarak da düşünebiliriz.

Şimdi gelelim network marketing’in yapı taşına. Ekip kurarak para kazanmak. Ekip sistemi tüm network marketing firmalarında prim üzerinden işler. Ekibinize aldığınız her üye sayesinde siz de aylık prim alırsınız. LR firmasının bu konudaki farkı ise primin yanında aynı zamanda puan da kazanmanız. Bu puanlar ise sürekli birikerek size 3 ayda Mercedes A180 verebilir. Daha uzun sürede de Porsche…

evde iş imkanı
lr-ile-evde-is-imkani

Üyelerine iş arabası, telefonu veren bu firma, dediğimiz gibi üyelerini gerçekten önemsiyor. Üstelik verdiğimiz Mercedes örneğinden daha üst ve daha alt örnekler de var. Örneğin Mercedes 24 bin puanla size verilirken, Samsung tab4’e 4 bin puanla sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 bin puana bakarsak, bir Opel Corsa ve Almanya fabrika gezisi de sizi bekliyor. Evde iş imkanı olarak LR sadece üstteki üyelerini değil, yeni başlayan üyelerini de düşünüyor diyebiliriz bu yüzden.

LR, üyelik sisteminde siz de ilk sipariş isteyecektir. “Bir sipariş verin, kendiniz kullanın ve eğer memnun kalırsanız çevrenize bu görüşünüzü yayın” derler. Bu sayede firma hem kendi reklamını yapar para kazanır, hem de sizin para kazanma yolunda ve evde iş imkanı konusunda ilk adımı atmanıza yardımcı olur.

İş fikirleri seçeneklerinden pek çok cazip yönü ile ayrılan LR firması ülkemizde daha yeni olduğu için şu an bu imkandan yararlanmak oldukça cazip görünüyor.

LR ile evde iş imkanı : Kargo  – ödeme nasıl yapılır?

LR diğer firmalardan farklı olarak peşin çalışır. Yani ödemesini yapmadığınız bir ürünü teslim alamazsınız. Bu şekilde evde iş imkanı daha az karışık bir hale gelir ve sizin için avantajdır.

Sipariş verecekseniz 50 TL ve üzerinde olma zorunluluğu vardır. 100 TL üzerine ise Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo imkanı. Eğer ürünlerinizin tutarı 50 – 100 TL arası ise 7 TL kargo ücreti ödemek durumunda kalırsınız ama satış yaptığınız süre boyunca 100 TL altında kalacağınızı düşünmüyoruz. Tüm bu özellikler ile Lr, para kazanma yolları arasında şu an ülkemizde en kazançlı görünen yollardan olmaya aday.

LR ile evde iş imkanından vazgeçilebilir mi? Hesap silinir mi?

LR, bir yıl boyunca herhangi bir sipariş gerçekleştirmediğinizde üyeliğinizi otomatik olarak silecektir. Lr ile Evde iş imkanı için de herhangi bir ek iş aidatı da istemediği için sizin sildirmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Ek iş ya da indirimli ürün istemezseniz LR firmasını kafanızdan silmeniz yeterli, başka bir şey yapmanıza gerek olmayacak.

LR ile evde iş imkanı olarak düşünüldüğünde oldukça köklü bir firma. Ülkemizde yeni yeni olsa da dünyada pek çok başarı hikayesi mevcut ve ülkemizde de son hızda yayılıyor. Sosyal medyada dahi satışları ek iş olarak gerçekleştirilen LR, herkesin memnun kaldığı ürünler ile adını bu aralar sıkça duyuruyor.

Tavsiyemiz, siz de geç kalmadan LR dünyasında yerinizi alın…

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

12 YORUMLAR

 1. LR’a başlama sebebim 5 yıldır mücadele verdiğim sedef hastalığım içindi. Bir çok doktora gitmeme çeşitli ilaçlar kullanmama rağmen hala inatla devam eden bu rahatsızlığıma çok şükür ki LR yetişti ve hemen iş ortağı oldum. Yanlız sedef değil bir çok rahatsızlığı tedavi edecek ürünler mevcut. Kullanıcılarımdan çok güzel geri dönüşler alıyorum daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz teşekkürler. 05559900253

  • Merhaba Melike hanım,
   Herşeyden önce şifa bulduğunuza sevindik, yorumunuz şayet ciddi anlamda gerçekliği düşünülürse ki sizin derdinize derman olmuş, bu hastalıkla mücadele veren herkese yardımcı olacaktır. Değerli yorumunuz için teşekkürler…

 2. Üye olmayı düşünüyorum ama bu iş nasıl oluyor nasıl satış yapılıyor yaptığın satışların yüzde kaçı sana kalıyor tekstil de çalışıyorum ve çevremde oldukça geniş satış potansiyelin yüksek nasıl oluyor bu iş lütfen biraz bilgi verin eğer LR yöneticileri de oluyorsa bı zahmet bana ulaşabilir mı
  Tel: 0546 952 07 11

 3. Lr ile iş imkanı buldum. Kocaelide oturuyorum diğer katalog işi yapan firmalardan farklı olduğunu düşünüyorum açıkcası memenunum

 4. Lr ilk başta banada boş bir iş olarak geldi ama gerçekten istediğin zaman kazancı yüksek bir iş olduğunu anladım 40 günden 4 yilde toplam 50 kişilik bir ekip kurdum Ve işimde başarı yolunda ilerliyorum hayatıma çok güzel insanlar Ve anılar kattı lr. Sizden istediğim lütfen kendinize bir şans verin.
  05318391836. Bağımsız iş ortağı erhan yavuz olarak sizde net olarak işi anlatabilirim dizinde kazanmanızı isterim

  • Beklentiniz oranından karşılığını alabildiğiniz bir sistemi var. Adil ve şeffaf olması, ödül, prim, hediye, tatil vb unsurların ulaşılabilirliği ile oldukça iddalı bir sistemi mevcut.
   Yazı ve yorum tarih itibarıyla biraz eski ancak henüz tam olarak merak ettiğiniz veya sorularınızın cevabını tam olarak alamadıysanız bana 0541 263 0857 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
   LR firmasında Bağımsız İş Ortağı olarak çalışmaktayım. İstediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
   Not olarak ürün kalite ve özellikle Aloe Vera’lı ürün grubundaki iddası konusunda aktarılan bilgiler yerinde..

   • Merhaba Abdullah bey,
    Yorumunuz desteğiniz için kredisozluk.com olarak çok teşekkürler, bu işi merak edipte yapmak isteyenler ama çekinenler, sistemi daha iyi anlamak isteyenler sanırım size ulaşacaktır.

    İyi çalışmalar

 5. Kuzenim bu işi yapıyor evde iş imkanı olarak bana da bahsetti ama burada okuyunca detayları daha çok güven duydum. LR aldığı puanlardan ona samsung S5 vermiş. Söylediğinde inanmamıştım ama şu an okuyunca haksızlık ettiğimi anladım. Arabanın yanında telefon ne ki…
  Ben de aldım bir setini kuzenimin ısrarıyla. Adı aloe vera box, çok övdü kendisi. Alerjileri bile anında geçirdiğini söyledi. Yaralanmaların daha çabuk iyileştiğini vs. bir sürü özellik saydı. İnternetten araştırdım ve adını daha önce duymamış olsam bile kullananların çok memnun olduğu gördüm. Şahsen alerji yönünü test etme imkanım oldu ve gerçekten işe yaradı kızarıklık 15 dakikada geçmişti sıktıktan sonra acil yardım adlı spreyini. Tüm ürünleri böyle midir bilmiyorum ama çok iddialı ürünleri var, çoğunu denemek istiyorum. Belki üye olur %40 indirimli alırım tabi gayet cazip yani…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here