LC Waikiki Çalışma Saatleri 2018

0
17
lc-waikiki-calisma-saatleri

Son yılların popüler giyim markalarından birisi olan LC Waikiki ‘nin; ülkemiz genelindeki AVM ‘lerin yanı sıra kendi bünyesinde de bir çok mağazası bulunmaktadır. Yediden yetmişe hitap eden LC Waikiki mağazalarının sürekli olarak dolup taştığı da hepimizin malumu. Şimdi sizlere bu yazımızda LC Waikiki çalışma saatleri 2017 yılı en güncel bilgileri paylaşmaya çalışacağız.

LC Waikiki Kaçta Kapanıyor

Öncelikle az önce de söylediğimiz üzere LC Waikiki mağazalarının AVM ‘lerde de olduğunu söylemiştik. Dolayısıyla bu mağazaların açılış kapanış saatleri de buldukları AVM ‘lerin açılış ve kapanış saatine göre olacaktır. Çoğu AVM ‘nin saat 10:00 ile 22:00 arası çalıştığı da hepimizin malumu olduğu için; buralarda bulunan LC Waikiki çalışma saatleri de saat 10:00 ile 22:00 arasında olacaktır.

LC Waikiki ‘nin kendisine şubelerin çalışma saatlerine bakacak olursak; mesainin saat 09:00 ‘da başladığını, saat 22:00 itibariyle de mesainin sona erdiğini görmekteyiz. Cumartesi ve Pazar günleri de çalışma devam etmekte olup, sadece Pazar günü mesai saat 09:30 ‘da başlamakta, saat 21:30 itibariyle de son bulmaktadır. LC Waikiki ‘nin kendi şubeleri bayram arefelerinde saat 01:00 ‘e kadar açık olmaktadır. Bayram günleri ise mağazalar biraz daha geç açılmakta, bu da saat 13:00 civarına denk gelmektedir.

LC Waikiki ‘nin çalışma saatleri bazı durumlarda illere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

LC Waikiki Kime Ait

1988 yılında Fransa ‘da kurulan LC Waikiki 1997 yılından itibaren bir Türk markası olmuştur. Kısa sürede ciddi büyüme kaydeden şirket; toplamda 37 ülke ve 763 mağaza ile dev bir giyim firması haline gelmiştir. Yurt dışında da bir çok iştiraki bulunmaktadır. Yurt dışında faaliyet gösterdiği ülkeler arasında; Çin, Fas, Irak, İran, Gürcistan, Kenya, Kazakistan, Mısır, Tunus, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya, Ürdün, Umman, Makedonya, Kosova, Moldovya, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Katar, Azerbaycan, vs. Gibi ülkeler de bulunmaktadır.

LC Waikiki ‘nin ortaklık yapısına baktığımızda; Küçük ailesi 49,91% oranında, Dizdar ailesi 36,11% oranında, Kısacık ailesi 7,18% oranında, Amouyal ailesi 6,71% oranında, Taha Holding aş.   0,04% oranında, Yalçın Çağlar 0,04% oranında ve Muzaffer Mustafa İşcan 0,01% oranında payı olduğu görülmektedir.

LC Waikiki İletişim

LC Waikiki ile ilgili herhangi bir sorununuz ya da çözemediğiniz bir problem var ise; bunun için Genel Merkezin telefon numarasını hemen sizlerle paylaşalım. 0 212 657 55 55 nolu telefondan Genel Merkezi arayabilir ve ilgili yetkililerle görüşebilirsiniz. Bunun yanı sıra info@lcwaikiki.com adresine e-posta atabilir ya da http://corporate.lcwaikiki.com/Musteri-Hizmetleri adresinden ilgili formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.