Kredi Hesaplama ve Kolay Başvuru – Konut Kredisi

0
7

Bir ev satın almak istiyorsunuz ancak yeteri kadar paranız yoksa dert etmeyin. Eğer bir miktar peşinatınız varsa taksitle konut kredisi kullanarak ev sahibi olabilirsiniz. Hele kirada oturuyorsanız kiranızın biraz üzerinde taksit ödeyerek ev sahibi olmanız mümkün. Konut kredisi kullanmaya karar verdiğinizde banka banka dolaşmaya da gerek yok.

Kolay Başvuru

Hemen Konut Kredisi Hesaplama sitesinde konut kredisi sayfasını açın. Burada istediğiniz kredi tutarı ve vade aralığını girerek bankaların kredilerini karşılaştırabilirsiniz. Üstelik Hemen Başvur butonunu tıkladığınızda banka yetkilileri sizi gün içerisinde arayarak bilgi verecektir. Sizin ne kadar tutarda kredi kullanabileceğiniz konusunda yardımcı olacaklardır.

Kredi taksitleri sabit kalır

Konut kredisi kullanmanın en avantajlı yönlerinden biri de taksitlerin sabit kalması. Diyelim ki 120 ay yani 10 yıl vadeli konut kredisi kullandınız ilk yıl da 8. Yıl da 10. Yıl da aynı kredi taksitini ödersiniz. Ancak bu 10 yıllık sürede enflasyon oranında kazancınızın artacağını varsaysanız 5 yıldan sonra kredi taksitleri size düşük gelecektir.

Bir önceki yazımız olan EFT Ücreti Almayan Bankalar Var Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here