Koton Çalışma Saatleri 2018

0
15

Ülkemizde giyim markaları denilince akla gelen önemli firmalardan birisi de Koton mağazaları. Koton markasını AVM ‘lerde görmeye alıştığımız gibi aynı zamanda bir çok yerde kendi bünyesinde de şubeleri bulunuyor. Daha önceki farklı iş yerlerinin çalışma saatlerini sizlere aktardığımız üzere; bu yazımızda da Koton çalışma saatleri 2017 yılında kaça kadar sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Koton Mağazaları Kaça Kadar Açık

Koton mağazalarının AVM ‘lerde ve kendine ait müşterek şubeler halinde olduğunu söyledik. Tabii ki AVM ‘lerde bulunan koton mağazaları ister istemez bu AVM ‘lerin çalışma saatlerine uymak mecburiyetinde. Ülke genelinde AVM ‘lerin çalışma saatleri ise; saat 10:00 ile saat 22:00 arası. AVM ‘lerde bulunan Koton mağazalarının da çalışma saatleri aynı şekilde. Koton mağazalarının kendisine ait müşterek mağazalarının çalışma saatlerine baktığmızda ise; yine saat 10:00 ile 22:00 arası olduğunu görmekteyiz.

Koton ‘un Geçmişi

1988 yılında İstanbul ilinde sadece 25 metrekarelik bir mağazada macerasına merhaba diyen Koton; bugün yurt içinde 280 ‘den fazla şubesi, yurt dışında ise 165 ‘ten fazla şubesi olan dev bir marka haline gelmiştir. 10 bine yakın personeli bulunan Koton yıllık 30 bin civarı modeli piyasaya sürmektedir. Ayrıca web sitesi olan www.koton.com adresinden online satışa da başlamıştır.

Koton ‘un Ödülleri

Mapıc cannes 2008 perakende başarı öyküsü ödülü 2008, ernst & young yılın girişimcisi ödülü türkiye/monte carlo 2009, world retaıl congress spaın 2009, ekonomist türkiye 2009 yılın kadın girişimcisi ödülü ‘dür.

Koton Kampanyaları

Koton markasının dönemsel olarak her türlü üründe kampanyası bulunmaktadır. Piyasadaki rekabette uygun fiyatları ve kaliteli tasarımları ile ön plana çıkan Koton, aynı zamanda bu kampanyaları ile de adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Koton ‘un kampanyalarını takip etmek için, resmi internet adresi olan www.koton.com adresi üzerinden KAMPANYALAR bölümüne tıklamanız yeterlidir. Direkt olarak ulaşmak istiyorsanız http://www.koton.com/tr/corporate/campaigns linkine tıklayabilirsiniz. Kampanyaları takip etmekte ciddi anlamda fayda bulunmaktadır, çok özel ürünleri çok ucuz rakamlara satın alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Üstelik herhangi bir kampanyalı ürünü almak için mağazaya da gitmeye gerek yoktur. Online alış veriş sayesinde beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz.

Koton İletişim

Koton ile ilgili eğer bir sorununuz varsa ya da bu bir isteğiniz ile şikayetiniz varsa ister iletişim numarası olan 0 850 208 71 71 nolu telefonu arayabilir isterseniz de firmanın internet sitesi üzerinden iletişim formunu doldurarak firma yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Direkt olarak iletişim formuna ulaşmak isteyenler burada vermiş olduğumuz linke http://www.koton.com/tr/help/contact Tıklayabilirler.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.