Korupark AVM Çalışma Saatleri 2019

0
27

Ülkemizin güzide şehirlerinden birisi olan Bursa ‘daki en önemli AVM ‘lerden birisi de hiç şüphe yok ki Korupark AVM… Şimdi sizlere bu yazımızda Korupark AVM kaça kadar açık, kaçta açılıyor gibi merak edilen hususları bildirmek üzere Korupark AVM çalışma saatleri 2019 yılı için belirlenmiş son bilgileri paylaşmaya çalışacağız.

Korupark Kaçta Açılıyor

Korupark AVM ‘nin açılış saatine baktığımızda; saat 10:00 olduğunu görmekteyiz. Mesai bitiş saati ise saat 22:00 olarak belirlenmiştir. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri takdir edeceğiniz üzere bir AVM olduğu için açık olmaktadır. Ayrıca bayram tatilleri ve resmi tatil günlerinde de Korupark AVM açık bulunmaktadır. Dini bayramların ilk günlerinde 1-2 saat geç açılabilmektedir. Bu hususta da bilgi verilmektedir.

Korupark Kime Ait

Korupark AVM, Türkiye ‘nin inşaat alanında önde gelen şirketlerinden birisi olan Torunlar GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) ‘ya aittir. 2007 yılında açılışı yapılan Korupark AVM ‘nin yaklaşık 400 milyon dolara mâl olduğu belirtilmektedir. Türkiye sıralamasında da en büyük 15 AVM ‘den biri olduğu biliniyor. Ayrıca gerek ulusal ve gerekse de uluslar arası anlamda isim yapmış 189 civarı da mağaza bulunmaktadır.

Korupark AVM ‘ye Nasıl Gidilir

Korupark AVM; Bursa ili Mudanya ilçesine doğru giderken, hemen yol üzerinde sağ tarafta kalmaktadır. Metro ile son durakta inildiğinde Korupark AVM önüne gelinmiş olacaktır.  Adres olarak Mudanya Yolu 9. Kilometre olarak geçmektedir. Mudanya Güzelyalı Hızlı Feribot İDO iskelesine sadece 16 km uzaklıktadır.

Korupark AVM Gelenseksel Araba Kampanyası

Korupark AVM ‘de dönemsel olarak düzenlenen bir araba çekilişi kampanyası bulunmaktadır. Her dönemde belirlenen rakamlarda (genelde 75 TL, 100 TL civarı olmaktadır) Korupark AVM ‘lerdeki mağazalardan alışveriş yapan her tüketici 1 çekiliş hakkı kazanmaktadır. Bu kapsamda çekile hak kazanna adaylar arasında çekiliş yapılmakta, bu çekilişe göre de kazanan belli olmaktadır.

Korupark AVM Diğer Kampanyalar

Korupark AVM ‘de genel olarak mağaza bazlı da birçok indirim yapılmakta olup, bu kampanyalar da her marka tarafından dönem dönem gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Korupark AVM ile ilgili kampanyalar Korupark ‘ın sosyal medya hesaplarından da güncel olarak duyurulmaktadır.

Korupark AVM İletişim

Korupark ile ilgili herhangi bir konu hakkında AVM ile irtibata geçmek için 0 224 242 35 35 nolu telefonu arayabilirler. Ayrıca Korupark AVM ‘nin kurumsal internet  sitesi olan http://www.korupark.com.tr/avmindex_1.html adresi üzerinden İLETİŞİM bölümündeki formu doldurarak da istek, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde tarafınıza bir dönüş sağlanacak, talep ettiğiniz konu ile ilgili bilgi verilecektir.

Bir önceki yazımız olan Palladium Avm Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde Palladium ataşehir çalışma saatleri, Palladium avm çalışma saatleri ve Palladium avm hizmet saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.