Komagene Çalışma Saatleri 2018

0
30

Son bir kaç yıldır ülkemizin favori işlerinden bir tanesi de hiç şüphe yok ki çiğ köfte işi. Fast food alanında yeni bir lezzet hayatımıza girmiş durumda. Hareketli caddelerin hemen hemen birden fazla çiğ köfte dükkanı görmek mümkün. Çiğ köftenin bu kadar revaçta olması sonrasında; özellikle bazı markalar kurumsallaşma yolunda daha hızlı adımlar atarak biraz daha ön plana çıkmıştır. Bunlardan birisi de tabii  ki  Komagene Çiğ Köfte ‘dir. Şimdi bu yazımızda sizlere; Komagene çalışma saatleri 2017 yılının en güncel bilgilerini sunacak ve marka hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Komagene Çalışma Saatleri Kaça Kadar

Çiğ köfte; kahvaltı haricinde her ne kadar günün her saatinde tüketilebiliyor olsa da genel anlamda en çok tüketildiği saatlerin akşam ve gece saatleri olduğunu görmekteyiz.  Bundan dolayıdır ki; Komagene çalışma saatleri geç saatlere kadar sürmekte. Saat 09:30 ‘da mesaiya başlayan Komagene Çiğ Köfte şubeleri, saat 00:30 ‘da mesaiyi bitirmektedir. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Komagane şubeleri açık bulunmakta olup, çalışma saatlerinde ise herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Resmi tatillerde de açık olan Komagene şubeleri, bu günlerde sadece çalışma saatlerinde sadece ufak değişikliklere gidebilmektedir.

Kısaca Komagene

İlk şubesini İstanbul ilinde 2004 yılında açan Komagene, çiğ köftecilik alanında kısa sürede adını duyurmayı başarmış ve sektörün liderii konumuna gelmiştir. YÖRPAŞ YÖRESEL YİYECEKLER A.Ş  ‘nin bir iştiraki olan Komagene müşterilerine; çiğ köftenin yanı sıra aynı zamanda bir çok üründe sunmaktadır. Toplamda 6900 metrekarelik kapalı üretim alanı bulunan Komagene ‘nin Türkiye genelinde çok fazla sayıda şubesi bulunmaktadır.

Komagene Şubeleri Telefon Numaraları

Az önce de söylediğimiz üzere Komagene ‘nin çok fazla sayıda şubesi bulunduğu için kendi web sitesinden size en yakın şubeyi bulabilirsiniz. Komagene ‘nin web sitesi www.komagene.com.tr olup, size en yakın Komagene için http://www.komagene.com.tr/enyakinkomagene/38/1/0/bana-enyakin-komagene-nerede.aspx linkine tıklayabilirsiniz.

Komagene Bayisi Nasıl Olunur

Yeri gelmişken Komagene bayisi olmayı düşünenlere de fikir vermesi amacıyla bir kaç bilgi verelim. Komagene Türkiye geneli bayilik vermeye devam etmekte olup, bayilik başvuruları yine web sitesinde bulunan bayilik başvuru formu ile de yapılabilmektedir. Bayilik müracaatı yapmayı düşünler de http://www.komagene.com.tr/form/64/1/franchise-basvuru-formu.aspx  linkine tıklayabilir. Bu formda sizle alakalı kişisel ve iş hayatınız ile ilgili bilgiler sorulmaktadır.

Komagene İletişim

Firmanın genel merkezi İstanbul ili Maltepe ilçesinde olup, telefon numarası 0 216 367 97 00  ‘dır. Telefon ile iletişimin yanı sıra; komagene@komagene.com.tr adresine e-posta atabilir ya da istek ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formu için http://www.komagene.com.tr/form/44/4/istek–sikayet-formu.aspx buraya tıklayabilir, ayrıca müşteri hizmetleri için de 0216 444 6 564 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kırçiçeği Çalışma Saatleri 2018 başlıklı makalemizde alsancak şubesi, bakırköy şubesi ve kırçiçeği çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.