Kızılay AVM Çalışma Saatleri 2019

Kızılay AVM Çalışma Saatleri 2019

Ülkemizde bir çok AVM   bulunmakta olup, özellikle bunların bazıları her ne kadar yerel de olsa ülke çapında ün yapmış ve bilinen AVM ‘lerdir. Bu bilinen ünlü AVM ‘lerden birisi de başkent Ankara ‘da bulunan Kızılay AVM ‘dir. Kızılay AVM ile ilgili şimdi sizlere genel bilgi paylaşımında bulunacak, ancak  bundan hemen önce her yıl bir  çok kişinin ziyaret ettiği Kızılay AVM çalışma saatleri 2019 yılında kaça kadar istifadenize sunmaya çalışacağız.

Kızılay AVM Gece Kaçar Kadar Açık

Çoğu AVM ‘de olduğu gibi Kızılay AVM ‘nin gece saat 22:00 ‘a kadar açık olduğunu görmekteyiz. Kızılay AVM ‘nin mesai başlangıç saati ise saat 10:00 ‘dır. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da Kızılay AVM açık bulunmaktadır. Çalışma saatlerinde ise herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Bununla birlikte resmi tatil günlerinde de açık olan Kızılay AVM; sadece dini bayram günlerinde biraz geç açılabilmektedir. Dini bayram günlerindeki çalışma saatleri de değişkenlik göstermekte olup, bu günler yaklaşırken duyurusu yapılmaktadır.

Kızılay AVM Kampanyaları

Kızılay AVM ‘de belirli periyotlarda bir çok kampanya düzenlenebilmektedir. Bu kampanyalar Kızılay AVM ‘nin kendisi tarafından düzenlenebildiği gibi, AVM ‘de bulunan dünyaca ve Türkiye ‘de ünlü bir çok markanın mağazası tarafından da düzenlenebilmektedir. Kızılay AVM ‘nin kendi kampanyaları arasında son olarak araba çekilişi kampanyası düzenlenmiştir. Her ne kadar araba çekiliş kampanyası sona ermiş ve kazanan kişiler belli olmuş ise de; bu kampanya dönemsel olarak sürekli düzenlenmektedir. Bu kampanyaları takip etmek için Kızılay AVM ‘nin resmi web sitesi olan www.kizilayalisverismerkezi.com.tr adresinden KAMPANYALAR bölümünü takip edebilirsiniz. Direkt olarak http://www.kizilayalisverismerkezi.com.tr/kampanyalar linkini de kullanabilirsiniz. Ayrıca Mail Grubuna Dahil olarak; tüm kampanyalar hakkında anında bilgilenebilirsiniz.

Kızılay AVM İletişim

AVM ile ilgili herhangi bir şikayet, öneri ya da isteğiniz için ister 0 312 419 25 26 nolu telefonu arayabilir, isterseniz de yine web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz. İletişim formuna direkt ulaşmak isteyenler http://www.kizilayalisverismerkezi.com.tr/iletisim adresine tıklayabilirler. Ayrıca Kızılav AVM ‘nin Twitter, Facebook, Instagram ve Foursquare adlı sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

Kızılay AVM ‘de Hangi Hizmetler Var

AVM içerisinde; anne bebek odaları, bebek arabası, terzi, danışma, tekerlikli sandalye, vale, ATM gibi hizmetler bulunmakta olup, bunun yanı sıra fast food bölümü ile mağazalar bölümünde, bir çok ulusal ve uluslar arası marka da yer almaktadır. Hangi mağazaların olduğunu görmek için http://www.kizilayalisverismerkezi.com.tr/alisveris adresine, yemek ile ilgili mağazalar için http://www.kizilayalisverismerkezi.com.tr/lezzet adresine göz atabilirsiniz.

 

Kızılay AVM Çalışma Saatleri 2019
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Palladium Avm Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde Palladium ataşehir çalışma saatleri, Palladium avm çalışma saatleri ve Palladium avm hizmet saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.