Kipa Market Çalışma Saatleri 2019

Daha önceki yazılarımızda sizlere birçok süper marketin çalışma saatlerini aktardığımız üzere;  bu yazımızda da Kipa Market çalışma saatleri 2019 yılında kaça kadar, hafta sonu Kipa marketleri açık mı, öğle arası var mı gibi hususları ele almaya çalışacağız. Ayrıca Kipa market ile ilgili genel bilgi paylaşımında da bulunacağız.

Çalışma Saatleri

Kipa Market çalışma saatlerine baktığımızda; saat 09:00 ‘da mesainin başladığını, saat 22:00 itibariyle de mesainin sona erdiğini görmekteyiz. Cumartesi ve Pazar günlerinde de Kipa marketler açık bulunmaktadır. Bunun yanı sıra resmi tatil günleri için ise farklı saat aralıkları değerlendirilebilmektedir. Kipa marketler öğle arası için ise hiç kapanmamakta olup, mesai saat 09:00 ile 22:00 arasında kesintisiz devam etmektedir.

Kipa Marketler Kime Ait

Kipa; 1992 yılında İzmir ‘li 100 iş adamının bir araya gelmesi ile kurulmuş olan bir marketler zinciridir. Dünyaca ünlü bir perakende firması olan Tesco tarafından 2003 yılında satın alınmıştır. Her iki gücün de birleşmesi ile ortaya çok daha kurumsal ve güçlü bir firma çıkmıştır. Tesco Kipa ‘nın bugününe rakamlarla baktığımızda; toplamda 12 ülkede faaliyetleri bulunan ve 520 bin civarı çalışana sahip bir marketlez zincir olduğunu görmekteyiz. İlk eptapta 2003 yılında İzmir ilinde 5 şubesi bulunan Kipa, sonrasında İstanbul, Bursa ve Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere, 20 ilimizde toplamda 168 mağazaya sahipitir. 1 milyon 500 bin civarında müşterisi olduğu değerlendirilmektedir. Ayrıca 6 bin civarı da personeli bulunmaktadır.

Kipa Marketleri ‘nde İş İmkanları

Kipa marketlerinde çalışmak isteyen adaylar, mağaza görevlisi, kasiyer, şarküteri elemanı, depocu, meydancı, orta düzey yönetici, üst düzey yönetici, vs. Birçok pozisyonda çalışabilmektedir. İş başvuruları için Kipa mağazalarına müracaat edilebilir. Kipa Marketlerin iş ilanları www.kariyer.net üzerinden de yayınlanmaktadır. Buradaki ilanlar kanalıyla da iş başvurusunda bulunulabilmektedir.

Kipa Marketler Sosyal Sorumluluk Projeleri

Çoğu büyük ve kurumsal firma gibi Kipa Marketleri ‘de birçok alanda sosyal sorumluluk anlayışı ile birçok konuda destekler sağlamaktadır. Bunlardan birisi de TEGV (Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı) ‘e yapılan desteklerdir. Bu destekler kapsamındıa Kipa 3 yıl içerisinde yaklaşık 60 civarında çocuğa ulaşma imkanı bulmuştur.

Kipa Marketleri İletişim

Kipa Marketlerinin genel merkezi İzmir ili Çiğli ilçesindedir. Telefon numarası ise; 0 232 398 88 88 olup, bu numaranın yanı sıra müşteri hizmetleri merkezi numarası da 444 54 72 ‘dir. Ayrıca firmanın internet sitesi olan www.kipa.com.tr adresi üzerinden iletişim formu vasıtasıyla da ulaşmanız mümkündür. Direkt iletişim formu için http://www.kipa.com.tr/tr/iletisim/ linkine tıklayabilirsiniz. Bu iletişim kanalları vasıtasıyla her türlü isteğinizi ya da şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Kipa Market Çalışma Saatleri 2019
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Bim Çalışma Saatleri 2019 Kaçta Açılıyor? Kapanıyor? başlıklı makalemizde Bim çalışma saatleri, Bim hizmet saatleri ve Bim istanbul çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.