Kervan Çalışma Saatleri 2018

0
19

Ev tekstili konusunda ülkemizde önemli bir sektör oluşmuş durumda. Ve bu alanda işi çok iyi yapan firmalar da yok değil. Bazıları özellikle daha fazla ön plana çıkıyor. Bu firmalardan birisi de Kervan Mobilya. Şimdi sizler için bu yazımızda kısaca Kervan Mobilya ‘yı tanıtacak, ancak tanıtmadan hemen önce Kervan Çalışma saatleri 2018 yılında kaçtan kaça kadar izah etmeye çalışacağız.

Kervan Mobilya Kaça Kadar Açık 2018

Kervan mobilyanın ülkemizdeki bir çok AVM ‘de mağazaları olduğunu, bu AVM  ‘lerdeki mağazaların yanı sıra aynı zamanda bağımsız olarak şubelerinin de bulunduğunu görmekteyiz. AVM içinde bulunan Kervan Mobilya şubelerinin çalışma saatlerine baktığımızda; AVM saatleri ile uyumlu olmak zorunda olduğu, bundan dolayı saat 10:00 ‘da mesainin başladığı, saat 22:00 itibariyle de mesainin sona erdiği görülecektir. Kervan Mobilya ‘nın AVM dışı şubelerinin çalışma saatlerini de sizlere aktaracak olursak; saat 10:00 ‘da başlayan mesainin saat 20:30 ‘da sona erdiğini söyleyeliim. Hafta sonu da açık olan  Kervan Mobilya şubelerinin, Cumartesi ve Pazar günleri sadece açılış saati değişmekte ve saat 12:00 ‘da açılmaktadır.

Kervan Mobilya Kimin

İlk etapta Kervan Çeyiz olarak mücadeleye başlayan Kervan Mobilya; Şinasi Demirel isimli aslen Isparta Yalvaç ‘lı olan iş adamı tarafından İstanbul ‘da kurulmuştur. Kısa sürede büyümeyi başaran Kervan Mobilya bugün hali hazırda 57 şubeye sahiptir.

Kervan Mobilya İletişim

Kervan mobilyanın merkezi İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde bulunmakta olup, telefon numarası 0 216 561 32 32 ‘dir. Herhangi bir konuda şikayet ya da öneriniz için bu numarayı arayabilir, bunun yanı sıra eticaret@krvn.com.tr ya da musterihizmetleri@krvn.com.tr adreslerinden e posta atabilirsiniz. Ayrıca firmanın sosyal medya hesaplarınız takip ederek güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve yine buradan da şirket yetkililerine ulaşabilirsiniz. Franchising başvurularını da bu kanallar vasıtası ile yapabilirsiniz. İletişim bilgilerine ve yine iletişim formuna ulaşmak için ise yine http://www.krvn.com.tr/index.php?B=Iletisim  adresine tıklayabilirsiniz.

Kervan Mobilya ‘da Neler Satılıyor

Mobilya grubunda; Oturma Grubu, Baba Koltuk, Berger Divan, Kanepe, Fiskos Masası, Uzanma Koltuğu, Dörtlü Koltuk, İkili Koltuk, Koltuk Takımı, Tekli Koltuk, Üçlü Koltuk, Köşe Takımı, Plazmalık, Puf, Tv Dolabı, Yatak Odası, Dolap, vs. Gibi ürünler bulunmakta,

Aksesuar grubunda; Aydınlatma, Aplik, Avize, Masa Lambası, Yer Lambası, Salon Aksesuarları, Küllük, Biblo & Heykel, Mumluk & Şamdan, Vazo, Kutu, Askılık, Ayna, Cibinlik Başı, Çerçeve, Çiçeklik, Dekoratif Aksesuar, Duvar Dekor & Süs, Fıskiye, Gondol, Kutu, vs. Gibi ürünler bulunmakta,

Bahçe, ev tekstili, mutfak ürünleri de bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.