Katalogla Satış Yaparak Para Kazanmak

9
3
katalogla satış yapmak istiyorum
Katalogla Satış Yaparak Para Kazanmak

Evde katalogla satış yaparak para kazanmak son zamanların en popüler işlerinden biri ve gitgide daha da çoğalıyor, büyüyor. Bu kadar çok tercih edilmesinin nedenleri oldukça fazla gelir sağlayabileceğiniz bir iş olması. Basit olarak özetlersek, bir firma ile anlaşıp onların ürünlerini başkalarına pazarlıyorsunuz. Buna doğrudan pazarlama deniliyor.

Evden Katalogla Satış Yaparak Para Kazanmak

Öğrenciler ek gelir sağlamak, ev hanımları ev bütçesine katkıda bulunmak için katalogla ürün satışı yapıyorlar. Bunun dışında gerçek anlamda ilgilenenler bu işi yaparak geçimlerini sağlıyorlar. Katalogla ürün pazarlama, en çok ev hanımlarının yaptıkları bir iş. Çünkü satılan ürünler çoğunlukla kozmetik, mutfak eşyaları, ev dekorasyonu vb gibi . Yani bayanların ilgilerini çeken ürünler.

Katalogla Satış Yaparak Para Kazanmak Nasıl bir iş?

Öncelikle katalog yoluyla ürünlerini pazarlayan bir firma ile anlaşırsınız. İnternet üzerinden o firmaya üye olursunuz. O firmadaki deneyimli biri nasıl satış temsilcisi olacağınız hakkındaki gerekli bilgileri verir ve sizin bütün sorularınızı cevaplayacak danışmanınız olur. Bu sisteme alt üye sistemi denir. Alt üye sistemi herkesin birbirine bağlanmasını sağladığından çok karlı ve tercih edilen bir sistemdir. Sisteme dahil ettiğiniz her kişinin satışından siz de kar sağlarsınız. Ya da ters mantıkla düşünecek olursak dahil olduğunuz kişi sizin satışlarınızdan kar sağlar. Buna da prim sistemi deniliyor. Aslında satış temsilciliği bizim normalde de yaptığımız bir şey. Bir şeyden memnun kaldığımızda bunu hemen sevdiklerimize tavsiye ederiz. Siz de bir anlamda ürünleri çevrenize tavsiye ediyorsunuz. Daha çok duyulmak için, internetteki sosyal medya hesaplarınızı da kullanabilirsiniz. İstekli olursanız kısa zamanda birçok müşteriyi kazanarak satışlarınızdan ciddi bir ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz.

katalogla satış yaparak para kazanmak
katalogla satış yaparak para kazanmak

Katalogla Satış Yaparak Para Kazanmak işini kimler yapabilir?

Bu iş için her şeyden önce sosyal ve azimli olmak gerek. Çünkü en nihayetinde pazarlama yapıyorsunuz ve çevreye ihtiyacınız var. Olabildiğince girişken ve konuşkan olmak gerek. Örneğin okul toplantılarında, düğünlerde vb organizasyonlarda bu işi yaptığınızdan bahsedebilirsiniz. Katalogunuzu hep yanınızda taşıyarak her fırsatta insanlara gösterebilirsiniz. Türk vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak genel olarak aranan yasal bir kriter.
Önemli ; Bu işe başlamayı düşünüyorsanız ismini duyurmuş, markalaşmış, dünyaca ünlü firmalarla çalışmak en doğrusu olacaktır. Çünkü bu firmalar zaten kendilerini kanıtlamışlardır. Böylece problemsiz ve güvenle çalışabilirsiniz. Hali hazırda birçok müşterisi vardır ve size düşen sadece bu ürünleri onlara ulaştırmak olacaktır.

İLGİLİ: Evde Katalogla Satış Yapan Firmalar

Evden katalogla satış yapmak 2016

İş fikirleri ve evde iş arayan pek çok kişi Evden Katalogla Satış yapmak  işini bir şekilde duymuştur . Para kazanma yolları ‘nın artmasıyla birlikte artan kafa karışıklığında yıllardır popülerliğini sürdüren katalog satışı işi ile para kazanabilirsiniz.

Evden Katalogla Satış yapmak sadece para kazandırmıyor, aynı zamanda satış temsilcilerine özel indirim fırsatları da sunuyor. Bu şekilde seçeceğiniz firma sayesinde ihtiyaçlarınızı da ucuza alabilirsiniz.

Evden Katalogla satış yapmak pek çok firmada en az %30 dolaylarında kar imkanı sunuyor. Sosyal çevreniz genişse bu ek gelir imkanından daha çok kazanabilirsiniz. Bu ek iş ile çevrenizi genişletip, yeni üyeler yaparak üyelerin satışından da prim alabilirsiniz. Oldukça kazançlı bir sistem olan Evden Katalogla Satış yapmak ile siz de işinizi çantanızda taşıyın.

katalogla satış yaparak para kazanmak
katalogla satış yaparak para kazanmak

LR Health & Beauty

LR, Almanya’daki başarılı geçmişinden sonra bir ayağını da Türkiye’ye uzattı. Herkesçe beğenilen ürünleri ile katalog satışında çığır açan LR, satış temsilcilerine tam %40 kar imkanı sunuyor ve primler ile birlikte ciddi ek gelir kazanılabiliyor.

Ek iş olarak ev hanımlarına iş imkanı olan LR kozmetik, tamamen doğal ürünleri ve mucize sonuçları ile pek çok kişinin dilinde. Gerek satış yapmak, gerekse ürünleri indirimli almak için LR fırsatından bir temsilciye ulaşarak yararlanabilirsiniz. Ev hanımlarına  evde iş imkanı olan bu ek iş imkanında yükseldikçe firma tarafından verilen harika arabalara da sahip olabilirsiniz.

   

Farmasi ürünlerinin satışını yapmak

Ev hanımlarına iş imkanı ve iş fikirleri arayanlara uygun olan para kazanma yolları arasından Farmasi ile evde iş imkanı , tamamen bir Türk markası ile geliyor. Yaklaşık 60 yıldır kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam eden Farmasi, son birkaç yıldır katalog satışı işinde.

Siz de Farmasi ailesine katılarak kendinizi geliştirdikçe 1 yıllık Mercedes kullanım hakkına da kavuşabilirsiniz. Para kazanma yolları ve ek gelir bu katalog işi ile oldukça rahat. Evden Katalogla Satış yapmak Evde katalogla satış yapanlar için bu iş yormayan bir ek iş olması ile ev hanımlarına iş imkanı ve ek gelir arayan herkes için uygun.

Katalogla Satış Yapan Ünlü Firmalar

AVON ; Kozmetik Sektöründe en çok bilinen ve en fazla güvenilen firma. https://kozmetik.avon.com.tr/
ORİFLAME; Kozmetik Sektöründe Avon’dan sonra güvenilir ve deneyimli bir firma. Yine çok tercih edilenlerden. http://tr.oriflame.com/
TUPPERWARE; Sağlıklı mutfak Ürünlerinde önde gelen çok tercih edilen bir firma. http://www.tupperware.com.tr/
FORIVIA Aksesuar, kozmetik, mutfak gereçleri vb çeşitli ürünlerde yükselen bir firma. http://forivia.com/
HUNCALIFE Kozmetik sektöründe yine önemli firmalardan. https://tr.huncalife.com/Default.aspx
AMWAY Sağlıklı yaşamda öncü firma. http://www.amway.com/
*Sizde yazımızın altındaki yorum yap bölümünden bilgilerinizi bırakarak firmaların temsilcilerine kendinizi duyurabilir, aradığınız işe ulaşabilirsiniz.

Diğer Evde iş imkanları

Ayna Dekore Etmek Evde Ayna Dekorasyon Önerileri

Hediye Sepeti işi

Evde Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

9 YORUMLAR

 1. sizce katalogla satış yaptıran firmalardan hangisi iyi? çalışma prensibi ve ücret tatmini konusunda

 2. 》》Katalog işi yapabilecek ekip arkadaşları arıyorum《《
  ★her satıştan % 40 kar payı ekip kurarak ayrıca prim
  ★sermaye yok
  ★satış zorunlulugu yok
  ★doldurulması gereken kota yok
  ★çalışma saatlerini siz belirleyin
  ★kariyer ve ödüller (saat, tablet, cep telefonu, araba)
  Çalışıp kazanmak isteyenler mailleri bekliyorum
  ekipkurizlekazan@gmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here