İzmir Optimum AVM Çalışma Saatleri 2019

0
18

Türkiye ‘nin bir çok büyük şehirinde AVM ‘si bulunan Optimum markası  ile ilgili olarak sizleri kısaca bilgilendirecek ve İzmir Optimum AVM Çalışma saatleri 2019 yılı için kaçtan kaça kadar paylaşmaya çalışacağız.

Optimum İzmir AVM Kaçta Açılıyor

Optimum İzmir AVM saat 10:00 ‘da açılırken, mesai saat 22:00 itibariyle sona ermektedir. Hafta sonu günleri ve yine resmi tatil günlerinde de Optimum İzmir AVM misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

İzmir Optimum Hakkında Kısaca

Bir Rönesans Holding iştiraki olan Optimum İzmir AVM 235 bin m2 ‘lik bir alana kurulmuştur. 250 mağaza ve 3 bin araç kapasiteli kapalı otopark, bowling, sinema salonları, buz paten pisti, 3 bin m2 ‘lik 2 yeni çocuk oyun parkı (ücretsiz) ve açık teraslı kafe ve restoranları bulunmaktadır. Çocuk ve engelli tuvaletleri, mescit, bebek bakım odası,  vale hizmeti gibi bir çok anlamda da hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca 1400 kişi kapasiteli yemek alanı da misafirleri ağırlamaya devam etmektedir. Bu rakamlarıyla Ege bölgesindeki en büyük AVM olan Optimum İzmir; İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde bulunmakta, konum itibariyle tarif edecek olursak; Ege Serbest Bölge alanının hemen karşısındadır.

İzmir Optimumda Hangi Mağazalar Var?

Black Spade, Blue Diamond, Hasan Usta, Burger King, Burgo, Buz Pisti, Campanola, Cella, Ceran Saat, Choc’nette,  Çift Geyik Karaca, Cinemaximum, Colin’s, Collezione, Columbia – Mustang, Coquet, Corn In Cup, D&R, D’S Damat, Dagi, Ets Tur Hacı Şerif, Happy Moon’s Cafe, Juice Planet, Kahve Dünyası, Koton, Kule Cafe, Lc Waikiki, Levi’s Dockers, Mc Donalds, Mothercare, Mr. Kumpir, Oxxo, Pierre Cardin, Perfume Point, Penti, Play Bowling, Vodafone, W Collection, Watsons, White & Beige, Wow Concept, Yalı Kids, Yargıcı, Yataş, Yomumu, Yves Rocher, Zara, Zen Pırlanta, Ziyafe Kayseri Mutfağı, vs. Gibi daha adını yazamadığımız bir çok dünyaca ve ülkemizde ünlü markalar yer almaktadır. Tüm mağazaları görmek için http://izmiroptimum.com/tr/magazalar linkine tıklayınız.

İzmir Optimum İletişim

İzmir Optimum ile ilgili herhangi bir konuda yetkililere sesinizi duyurmak istiyorsanız; AVM ‘nin web sitesi üzerinden http://izmiroptimum.com/tr/iletisim adresine tıklayarak iletişim formunu kullanabilirsiniz. 0 850 207 57 67 nolu telefonu da arayabilirsiniz.

Optimum İzmir Kampanyalar

Optimum düzenlenen kampanyalar için http://izmiroptimum.com/tr/kampanyalar adresini, fırsatlar için http://izmiroptimum.com/tr/firsatlar adresini, etkinlikler için ise http://izmiroptimum.com/tr/etkinlikler adresini güncel olarak kontrol edebilirsiniz.

Optimuma Nasıl Gidilir

İzban ile gidecekler; Cumaovası – Aliağa hattı üzerinde bulunan Esbaş durağında inerek,

Metro ile gidecekler; Halkapınar veya Hilal durağından İzban’a aktarma yapıp yine Esbaş durağında inerek,

Dolmuş ile gidecekler; Akçay caddesi üzerinde Adnan Menderes Havalimanı istikametine gitmekte olan dolmuşları kullanabilirler.

Bir önceki yazımız olan Palladium Avm Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde Palladium ataşehir çalışma saatleri, Palladium avm çalışma saatleri ve Palladium avm hizmet saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.