İstikbal Mobilya Çalışma Saatleri 2019

İstikbal Mobilya Çalışma Saatleri 2019

Türkiye‘nin en büyük mobilya markalarından birisi olan İstikbal Mobilya, 1957 yılından beridir ülkemizde faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir. Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunan İstikbal Mobilya ile ilgili olarak sizlere bu yazımızda kısaca bilgi verecek; ayrıca İstikbal mobilya çalışma saatleri 2019 yılı için kaça kadar sizlere aktarmaya çalışacağız.

İstikbal Mobilya Mağazaları Kaça Kadar Açık

İstikbal mobilya çalışma saatlerine baktığımızda; mağazalarda mesainin saat 10:00 itibariyle başladığını, saat 22:00 itibariyle de mesainin sona erdiğini görmekteyiz. Haftanın yedi günü kesinti olmaksızın, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere açık olan İstikbal Mağazaları resmi tatil günlerinde de açık bulunmamaktadır. Dini bayram günlerinde ise; çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir.

İstikbal Mobilya Kime Ait

Merkezi Kayseri ‘de bulunan İstikbal Mobilya; Boydak Grubu ve ailesi tarafından 1957 yılında Kayseri ‘de kurulmuş ve kısa sürede ülkenin önemli bir markası haline gelmiştir. Sonrasındaki süreçte ise TMSF bünyesine alınan İstikbal mobilya, hâli hazırda sektördeki ilerleyişine devam etmektedir. Mobilyada seri üretim ile kısa sürede büyüyen İstikbal markası, yurt dışında da bir çok şubeye sahiptir. Bu şubelerin sayısı 110 ‘dur. 5000 civarında da satış noktası bulunmaktadır. Yurt dışındaki mağazacılık faaliyetlerinin yanı sıra aynı zamanda bir çok ülkeye ihracat da yapılmaktadır. İstikbal Mobilyanın Türkiye ‘de bulunan mağaza sayısı ise yaklaşık olarak 1000 civarındadır.

İstikbal Mobilya Mağazaları Nerede

Size en yakın İstikbal Mobilya mağazasını bulmak için; firmanın web sitesi olan www.istikbal.com.tr adresi üzerinden BAYİLER / MAĞAZALAR bölümüne tıklayabilirsiniz. Ya da Direkt olarak http://www.istikbal.com.tr/istikbal-bayileri-magazalari linkine de tıklayabilirsiniz.

İstikbal Mobilya Kampanyaları

İstikbal mobilyada sürekli güncel kampanyalar bulunmakta olup, bu kampanyaları takip için yine firmanın web sitesi üzezrinden KAMPANYALAR VE DUYURULAR bölümünü kullanabilirsiniz. http://www.istikbal.com.tr/istikbal-mobilya-kampanyalar-duyurular  adresine tıklayarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.

Son olarak İstikbal mobilyanın devam eden güncel kampanyalarından birisi hakkında da sizleri bilgilendirelim. İstikbal mobilyadan satın alacağınız mobilyalarınız ya da diğer ürünler için ödemeyi Axess kredi kartınız ile yapmanız halinde; vade farkı olmaksızın peşin fiyatına 12 taksit yapılmaktadır.

İstikbal Mobilya İletişim

İstikbal mobilya ile ilgili olarak müşteri hizmetleri ile görüşmek için; müşteri hizmetleri hattı olan 444 33 44 nolu telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine firmanın web sitesi www.istikbal.com.tr adresi üzerinden iletişim formu da doldurabilirsiniz. Direkt olarak iletişim formuna ulaşmak isteyenler http://www.istikbal.com.tr/istikbal-mobilya-iletisim linkine tıklayabilirler. Ayrıca İstikbal mobilya bayisi olmak isteyenler yine web sitesi üzerinden http://www.istikbal.com.tr/bayilik-basvuru-formu linki ile İstikbal bayilik başvurusu da yapabilirler.

İstikbal Mobilya Çalışma Saatleri 2019
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.