İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0
196
Zeyilname Nasıl Düzenlenir

Avantajlı faizlerle ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ürününden yararlanabilirsiniz. İş Bankası kampanyalı kredi ürününün özelliklerini ve nasıl başvuru yapacağınızı yazımızın devamını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası özellikleri

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak istediğinizde faydalanabileceğiniz maksimum kredi tutarı 50.000TL ile sınırlıdır. Ayrıca vade seçeneği olarak İş Bankası maksimum 36 ay vade seçeneği sunmaktadır. Kredi faiz oranları ise aşağıda sıralanmıştır.

  • 5.000TL kredi ve 12 ay vade için faiz oranı %0,90 aylık ödenecek taksit=446,49TL
  • 10.000TL kredi ve 12 ay vade için faiz oranı %1,10 aylık ödenecek taksit=906,55TL
  • 50.000TL kredi ve 36 ay vade için faiz oranı %1,10 aylık ödenecek taksit=1.753,90TL
  • 50.000TL kredi ve 36 ay vade için faiz oranı %1,15 aylık ödenecek taksit=1.771,71TL dosya masrafı yok

Kredi kullanılırken istenilen kredi tutarına göre hayat sigortası yapılmaktadır.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu

İş Bankası kredi kampanyası başvurusunda bulunmak için size en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz.

İş Bankası şubeleri dışında İş Bankası ATM’lerinden, 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığından, İşWap, İşCep ve İşPad aracılığı ile başvurularınızı yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirmek için aşağıda bulunan ” Hemen Başvur ” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri belirttikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz kısa süre içerisinde cep telefonunuza SMS olarak bildirilecektir. Krediniz onaylanırsa gerekli olan evraklar (Nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi) ile en yakın İş Bankası şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Odeabank Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde odeabank kredi başvurusu, odeabank kredi başvurusu için gerekli evraklar ve odeabank kredi başvurusu internet hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here